Avaleht

Looduse Omnibuss soovitab: loodusmuuseumi loodusõhtul uurime nahkhiiri

10.09.2015 - 18:00 - 20:00

Eesti Loodusmuuseumis
Neljapäeval, 10. septembril kell 18.00

Veel enne suurt Loodusmuuseumi seenerallit räägime taas kord nahkhiirtest. Öökulli akadeemia loodusõhtule on oodatud kõik, kes paraku ülipopulaarsetele nahkhiirte luureretkedele ei pääsenud, kuid soovivad neist salapärastest loomakestest rohkem teada saada, kuid ka retkedel käinud, et oma teadmisi veelgi täiendada. Loodusõhtul esineb nahkhiirte asjatundja Triinu Tõrv.

Kuna nahkhiired on öise eluviisiga loomad ja veedavad päevase aja varjulistes kohtades, siis paljud ei teagi, et elavad tegelikult nahkhiirtega koos. Nad elutsevad kõikjal meie ümber, ka Tallinna südalinnas. Ometi teame neist vähe. Soovime loodusõhtul tutvustada neid toredaid ja rahumeelseid kaitsealuseid loomakesi ning näidata, et neid tasub tundma õppida ja kindlasti mitte peljata!
Loodusõhtule pääseb muuseumipiletiga – täiskasvanud 4 eurot, õpilased ja pensionärid 3 eurot.
Eesti Loodusmuuseum asub Tallinna vanalinnas, aadressil Lai 29a.
Lisainfo: Agnes Karlson, agnes.karlson@loodusmuuseum.ee, 53 731 799.
PS! Küsi kassast kindlasti Öökulli akadeemia templikaarti ning lase iga kord lüüa sinna öökulli märge. Kogudes kokku viis templit, pääsed loodusõhtule tasuta! Kõikide templikogujate vahel loosime 7. jaanuaril 2016 välja kinkekotid, kust leiab Loodusmuuseumi sümboolikaga meeneid.
Üritus toimub koostöös MTÜ-ga Suurkõrv. Täname Keskkonnainvesteeringute Keskust!