Avaleht

Looduse Omnibussi listide haldamise lehekülg


Siin leheküljel saab hallata oma kuulumist Looduse Omnibussi listides. Üks kõik millise listiga liitudes või sealt lahkudes saadetakse Teile e-meil milles olevaid juhiseid järgides peate vastavalt oma soovi kinnitama. Kõigist probleemidest teatage info@looduseomnibuss.ee .

 

Looduse Omnibussi uudistelist


Sellesse listi saadetakse kõigi Looduse Omnibussi ettevõtmistega seotud uudised nagu varem. Lisaks veel infot Looduse Omnibussi sõprade poolt tehtava kohta rubriigis Looduse Omnibuss soovitab.

 

 

Looduse Omnibuss Tallinn

 

Sellesse listi saadetakse uudiseid ainult Looduse Omnibussi Tallinnaga seotud ettevõtmiste kohta. Ka Loodusõhtud Rahvusraamatukogus infot. Ei saadeta aga Looduse Omnibuss Tartu ega Looduse Omnibuss soovitab uudiseid.

 

 

Looduse Omnibuss Tartu

 

Sellesse listi saadetakse ainult Looduse Omnibussi Tartu uudiseid. Ei saadeta aga Looduse Omnibuss Tallinna ega Looduse Omnibuss soovitab uudiseid.

 

 

Loodusõhtud Rahvusraamatukogus

 

Siia listi saadetakse ainult teateid Loodusõhtutest Rahvusraamatukogus.

 

 

 

Fotovõistluse Looduse Aasta Foto uudistelist

 

Loodusfotohuvilistele mõeldud uudistelist, hoidmas end kursis nii fotovõistluse Looduse Aasta Foto tegemistega, kui ka muidu toimetajate arvates loodusfotohuvilistele olulise infoga.

 

 

 

Teated

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.