Avaleht

Looduse Omnibuss soovitab: Eesti Fotograafide Kokkutulek - EFK 2016

15.07.2016 - 12:00 - 17.07.2016 - 13:30

15.-17. juuli 2016

Fotohuvilisi ühendav iga-aastane suurüritus, Eesti Fotograafide Kokkutulek (EFK), toimub iga aasta juuli kolmandal nädalavahetusel. Alati rohkearvuline ja oodatud koolitussuunaline fotolaager toimub seekord juba 17. korda.

Kokkutulekule on oodatud kõik fotohuvilised – nii päris algajad, juba kogemustega pildistajad kui professionaalid.

Amatööridele on EFK kohaks, kus omandada uusi fotoalaseid teadmisi, eksponeerida oma fotosid, tutvuda teiste töödega ja suhelda sama huviala harrastavate kaaslastega. Vabaõhunäitusel osalemiseks palume kaasa võtta atraktiivseid fotosid alates mõõdust A4. Näitust hindab professionaalidest koosnev žürii. Osalejatel on võimalik enda piltide osas küsida professionaalidelt nõu ja soovitusi. Esikoha omanik saab auhinnaks vabapääsme järgmise aasta üritusele.

Profifotograafidele loob kokkutulek võimaluse kohtuda kolleegidega, kuulda üksteise töödest-tegemistest ning jagada oma kogemusi noorematele.

EFK raames toimuvad fotograafia eri suundi käsitlevad loengud, seminarid ja töötoad. Lektoriteks on alati oma valdkonna tipud, kes paljude aastate vältel on oma töödega tunnustust leidnud nii kodu- kui välismaal.

Piletite hinnad: kuni 10.07 – 80 € (arve laekunud hiljemalt 11.07), alates 11.07 ja kohapeal – 100 €, osavõtjate alla 12 (k.a) aastastel lastel sissepääs tasuta, toit (soovi korral) 20

Info kokkutuleku kohta Vohnja mõisa aladel asub siin:
http://fotokoolitused.ee/eesti-fotograafide-kokkutulek-efk5/

 

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.