Avaleht

Loodusfotod internetis ja Linnahallis

03.04.2007 - 03:00


Looduse Omnibuss ja Nordea Pank annavad teada:


Loodusfotod internetis ja Linnahallis


 


Meie fotovõistluse Looduse Aasta Foto 2007 saak oli piltide arvu poolest rekordiline - ligi 5000 tööd. Autoreid pea 600. Žürii koosseisus Rein Maran (esimees), Mati Hiis, Kaupo Kikkas, Tiit Leito, Tiit Lepp, Peep Puks, Tiit Pääsuke, Sirje Tooma ja Aleksei Turovski vaatas pilte kolm päeva ja on oma valiku teinud. Nüüd saavad ka kõik loodusfotohuvilised kuni 14. aprillini (hääletus lõppeb kell 14:00) interneti kaudu oma lemmikuid valida.


 


Pilte saab vaadata internetileheküljelt www.looduseomnibuss.ee/lafoto


 


Pildiallkirjadeks on autori poolt pandud standartne failinimi - kategooria_pildi_allkiri_märgusõna.laiend.


 


Pühapäeval 15.aprillil 2007 ootame aga kõiki loodusfotohuvilisi Tallinna Linnahalli. Võitjate väljakuulutamine ja Tantsivate Huntide jagamine algab seal kell 14. Sisse pääseb juba 2 tundi varem - eelnevalt saab vaadata loodusfoto ja fototehnika näitusi. Loodusfotopäeva avab Fred Jüssi. Suurelt ekraanilt saab näha 500 valitud pilti koos ilusa muusikaga Sven Grünbergilt. Päeva juhivad ja laulavad Marko Matvere ja Astrid Böning.


Pileteid saab enne ürituse algust kohapeal. Hind täiskasvanutele 50 krooni, õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele 30 krooni. Lapsed, kes veel koolis ei käi, samuti kõik fotovõistlusest osavõtjad tasuta.


 


Ja veel. Canon Overall korraldab ka sel aastal loodusteemalise viktoriini. Küsimused leiad www.overall.ee/loodusviktoriin. Peaauhinnaks, mille anname välja Linnahallis, on Canoni kaamera PowerShot S3 IS, varuks on ka lohutusauhindu.


 


Kohtumiseni Linnahallis!


 


Info www.looduseomnibuss.ee; info@looduseomnibuss.ee; 6481740 ja 56476297

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.