Avaleht

Looduse Omnibuss ja Nordea Pank annavad teada Loodusfotod internetis ja Linnahallis

08.04.2006 - 03:00

Võistlustöö Orav kategoorias 1t (märgusõna Kolm Vaala).


 


Looduse Omnibuss ja Nordea Pank annavad teada:
Loodusfotod internetis ja Linnahallis


 


Meie fotovõistluse Looduse Aasta Foto 2006 saak oli rekordiline - üle 600 autori rohkem kui 4500 tööga. Rahvusvaheline zürii eesotsas Rein Maraniga on oma valikud teinud. Nüüd saavad ka kõik loodusfotohuvilised kuni 22. aprilli õhtuni interneti kaudu oma lemmikuid valida. 


Pilte saab vaadata internetileheküljelt sarv.gi.ee/loodusfoto, neid saab vaadata ka www.looduseomnibuss.ee/loodusfoto, www.ilm.ee ja www.looduskalender.ee.  

Pildiallkirjadeks on autori poolt pandud standartne failinimi -  kategooria_pildi_allkiri_märgusõna.laiend. Näiteks leiab autor kergesti kõik oma pildid kui trükib otsingusse oma märgusõna.


 


Pühapäeval 23. aprillil 2006 ootame aga kõiki loodusfotohuvilisi Tallinna Linnahalli. Võitjate väljakuulutamine ja Tantsivate Huntide jagamine algab seal kell 14. Sisse pääseb juba 2 tundi varem - eelnevalt saab vaadata loodusfoto ja fototehnika näitusi.
Loodusfotopäeva avavad Fred Jüssi ja Islandi lauluhaldjas Eivor. Suurelt ekraanilt saab näha 500 valitud pilti koos ilusa muusikaga - mängivad Tiit Kikas ja Rein Rannap, Tiit Kalluste ja Villu Veski. Päeva juhivad ning laulavad Marko Matvere ja Jaan Tätte.
Pileteid saab enne ürituse algust kohapeal. Hind täiskasvanutele 50 krooni, õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele 30 krooni. Lapsed, kes veel koolis ei käi, samuti kõik fotovõistlusest osavõtjad tasuta.


Üks üllatus on veel. Canon Overall korraldab väikese loodusviktoriini. Küsimused leiad www.overall.ee/loodusviktoriin. Peaauhinnaks, mille anname välja Linnahallis, on Canoni kaamera PowerShot S2 IS, lisaks rohkelt lohutusauhindu.


Meeldiva kohtumiseni Linnahallis.


Info www.looduseomnibuss.ee; info@looduseomnibuss.ee; 6481740 ja 56476297

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.