Avaleht

Looduse Omnibuss soovitab Parim jõulukink on hea loodusraamat

07.12.2005 - 02:00

Looduse Omnibuss soovitab:


Parim jõulukink on hea loodusraamat.


Heade loodusraamatute valik on suur. Omalt poolt soovitame neist kolme.


UNESCO Maailmapärand. Loodusmälestised.


Aasta kaalukaim loodusraamat, mis kutsub kaasa reisile 100 huvitavama UNESCO Maailmapärandi nimekirja kuuluva loodusmälestise juurde Euroopas, Aasias, Aafrikas, Ameerikas, Austraalias ja Okeaanias saatjateks põhjalikud kirjeldused ning suurepärased fotod. Samasse nimekirja pürgib ka meie Põhja-Eesti pankrannik.
Väljaandja kirjastus Karrup.


Meie hind 700.-


Loodusfoto Aastaraamat 2003/2004/2005


Meie poolt kirjastatud albumis on Eesti suurima loodusfotovõistluse "Looduse Aasta Foto" kolme aasta parimad tööd. Meie võistluse üheks eripäraks on, et siin osalevad kõrvuti täiskasvanute ja noortega ka lapsed. Valiku on teinud rahvusvaheline zürii Rein Marani juhtimisel. Eraldi on hinnatud loodus- ja loomapilte. Kõik pildid on tehtud Eestis, seega annab fotoalbum hea ülevaate nii meie loodusest kui loodusfotograafide loomingust.
Väljaandja Looduskiri.


Meie hind 200.-


Looduse kalender '06. Eesti allikad.


Traditsioonilise Looduse kalendri järgmise aasta teema on Eesti allikad. Ülevaatliku pildi allikatest annavad geoloog-kirjamees Kalle Suuroja ja geoloog-loodusfotograaf Tõnis Saadre ning nagu ikka, on tagakaanel Regio kaart.
Väljaandja Looduskiri koostöös Eesti Geoloogiakeskusega.


Meie hind 25.-


Raamatuid saab osta raamatupoodidest, meie hinnaga Loodusõhtutel Rahvusraamatukogus ja tellida telefonidelt 6481740, 56476297 või e-maililt info@looduseomnibuss.ee.


 

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.