Avaleht

Looduse Omnibuss Teine retk Kuusamosse

08.09.2005 - 03:00

Looduse Omnibuss


Kolmapäevast, 14. septembrist kuni pühapäevani, 18. septembrini 2005


Looduse Omnibussi teine retk Soome.


Osaleme kuulsate Kuusamo loodusfoto- ja filmipäevade üritustel ning matkame Oulanga ja Riisitunturi rahvusparkides. Teel Kuusamosse külastame Liminganlahtit Oulu lähistel, mis on Põhjalahe ranniku tuntumaid ja mitmekülgsemaid linnulahtesid. Praegugi peaks seal olema näha palju laululuiki, partlasi, võib-olla ka puhkavaid hanesid. Oulu-Kuusamo teel näeme ka paaris kohas tähelepanuväärselt suuri sooalasid linnuvaatlustornidega. Tagasiteel Kuusamost Helsingisse läbime kauneid Järvi-Suomi maastikke (Korpilahti - Luhanka - Sysmä - Pulkkilanharju, 10 km piki kitsast vallseljakut üle Päijänne vete - Asikkalan Vääksy). Matku juhendavad Hannu Hautala, Matti Helminen ja Lassi Rautiainen.


Buss Ravusraamatukogu eest väljub kolmapäeval, 14. septembril kell 16.00 (laev Eckerö Line B terminalist kell 18.00) tagasi Tallinnas (Nordic Jet Line) pühapäeval, 18. septembril kell 23.15.


Sõidu hind koos toidu, festivali piletite ning majutuse ja saunaga Kuusamo koolituskeskuse külalistemajas (magamiskotid kaasa) täiskasvanutele, kaasa arvatud tudengid ja pensionärid 2500.-, õpilastele 2000.-, lapsed, kes veel koolis ei käi, tasuta.


Info Kuusamo loodusfoto- ja filmipäevade kohta http://www.kuusamo.fi/naturephoto/


Info www.looduseomnibuss.ee


Registreerimine 6 481 740, 56476297 või info@looduseomnibuss.ee Vajalik nimi ja sünnikuupäev!

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.