Avaleht

Looduse Omnibuss Kahepäevane retk Saaremaale

20.04.2005 - 03:00

Looduse Omnibuss


Laupäeval, 23. aprillil ja pühapäeval 24. aprillil 2005


Kahepäevane retk Saaremaale


Õpime tundma Saaremaa pankasid ning osaleme pärandkultuuri päeva üritustel Laugul. Seal on  laupäeval kavas pärnade ja kuuseheki istutamine Laugu metsavahitalu õuele, metsaretked, kevadiste ravimtaimede tundmaõppimine ning Leisi Keskkooli rahvapilliansambli kontsert - esinevad algklasside õpilased isevalmistatud kanneldel ja nende juhendajad Irja Aardam ja Tiina Oks, kes mängivad hiiu kannelt ja torupilli.  Õhtul teeme matka Panga panga alla ja pangale. Ööbime Mustjala Looduskeskuses (soe maja, narid ja madratsid olemas). Seal saab vaadata huvitavat kivististe kogu ja videofilme Looduse Omnibussi varasematelt retkedelt.
Pühapäeval matkame Abula looduse õpperajal (pikkus 8 km) ning tutvume uue Saaremaa süvasadama ehituskohaga. Käime ka Odalätsi allikatel ja Harilaiul, kus vaatame nii viltust majakat, kui tormi mõjul muutunud rannikut. Retke juhendab RMK Mustjala Looduskeskuse retkejuht Erika Salundi.


Buss väljub Rahvusraamatukogu eest laupäeval, 23. aprillil kell 7.30, tagasi Tallinnas pühapäeval kell 20.30.


Sõidu hind koos söökide ja ööbimisega Mustjala looduskeskuses (magamiskotid kaasa!) täiskasvanutele, sealhulgas üliõpilastele ja pensionäridele, 400.- ja õpilastele 250.-, lapsed, kes veel koolis ei käi tasuta.


Info www.looduseomnibuss.ee


Registreerimine 6 481 740, 56476297 või info@looduseomnibuss.ee

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.