Avaleht

Nüüdismuusika kontserdid Käsmus ja Viinistul

04.08.2004 - 03:00

Looduse Omnibuss


Pühapäeval 8. augustil


Koostöös Käsmu Meremuuseumiga ja Viinistu Kunstimuuseumiga kontserdiretk Lahemaale


Kavas loodusretked ja improvisatsioonilise nüüdismuusika kontserdid Käsmus ja Viinistul.


Pühapäeval 8. augustil kell 14.00 Käsmu Meremuuseumi teatrilaval Viikingipäevade järelüritusena Weekend Guitar Trio kontsert. Robert Jürjendal, Tõnis Leemets ja Mart Soo esitavad improvisatsioonilist nüüdismuusikat kolmel elektrikitarril. Muusika on sünteesitud minimalismist, dzhässielementidest, etnost, rockist ja spontaansest improvisatsioonist.


Kell 19.00 Viinistu Kunstimuuseumi teatrilaval David Rothenberg (USA) ja Robert Jürjendal. Oma äsja ilmunud plaati “Soo-Roo” tutvustaval kontserdil astuvad üles David Rothenberg ja Robert Jürjendal, kes klarnetil, kitarril ja elektroonilistel pillidel esitavad loodushelidest inspireeritud improvisatsioonilist muusikat.


Looduse Omnibussi retki teel Käsmu ja Käsmust Viinistule juhendab Anne Kurepalu. Bussid väljuvad Rahvusraamatukogu eest pühapäeval kell 10.00 ja tagasi Tallinnas kell 22.30.


Sõidu hind koos kontserdipiletitega Käsmus ja Viinistul täiskasvanutele 250 krooni, (üli)õpilased ja pensionärid 175 krooni, lapsed, kes veel koolis ei käi tasuta.


Info ja registreerimine ning kontserdipiletite broneerimine: 6481 740, 56 476 297, info@looduseomnibuss.ee


Ootame muusikahuvilisi Käsmu ja Viinistule ka omal käel.

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.