Avaleht

Kahepäevane retk Leigo Järvemuusikale, Viinistule ja Käsmu.

04.08.2004 - 03:00

Looduse Omnibuss


Laupäeval-pühapäeval 7.-8. august, kahepäevane retk Leigo Järvemuusikale, Viinistule ja Käsmu


Laupäeval 7. augustil Leigo Järvemuusika kontserdil esineva Tulli Lum, Rinneradio Soomest, Pelagea Moskvast, No-Big-Silence ja Tiit Kikas- suurte masinate muusika: kuus ekskavaatorit.


Pühapäeval 8. augustil kell 14.00 Käsmu Meremuuseumi teatrilaval Viikingipäevade järelüritusena Weekend Guitar Trio kontsert. Robert Jürjendal, Tõnis Leemets ja Mart Soo esitavad improvisatsioonilist nüüdismuusikat kolmel elektrikitarril. Muusika on sünteesitud minimalismist, dzhässielementidest, etnost, rockist ja spontaansest improvisatsioonist.


Kell 19.00 Viinistu Kunstimuuseumi teatrilaval David Rothenberg (USA) ja Robert Jürjendal. Oma äsja ilmunud plaati “Soo-Roo” tutvustaval kontserdil astuvad üles David Rothenberg ja Robert Jürjendal, kes klarnetil, kitarril ja elektroonilistel pillidel esitavad loodushelidest inspireeritud improvisatsioonilist muusikat.


Retke Leigole ning Leigolt läbi Lahemaa Tallinna juhendab geograaf Taavi Pae. Ööbimine telkides Leigo talumaadel.


Buss väljub Leigole Rahvusraamatukogu eest laupäeval kell 10.00 ja tagasi Tallnnas pühapäeva õhtul 22.30


Sõidu hind koos kontserdipiletitega Leigol, Käsmus ja Viinistul täiskasvanutele 500 krooni, (üli)õpilased ja pensionärid 400 krooni, lapsed, kes veel koolis ei käi tasuta.


Info ja registreerimine ning kontserdipiletite broneerimine: 6481 740, 56 476 297, info@looduseomnibuss.ee

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.