Avaleht

Looduse Omnibuss Tartu ja Tallinn: 3-päevane retk Relve ja Leitoga Hiiumaal ja Kassari Folgil

14.07.2009 - 03:00Looduse Omnibuss Tartu ja Tallinn

Reedest 17.juulist pühapäeva 19.juulini 2009


3-päevane retk Relve ja Leitoga Hiiumaal ja Kassari FolgilOsaleme Hiiu Folgil ning õpime tundma Kassari ja Hiiumaa loodust ning kultuurilugu. Retke kava rikkalik. Reede õhtul ootavad meid Kassari kiigeplatsil Hendrik Relve ja Forest, Tuuli Taul, Jaan Sööt, Teet Velling ja Tarvo Jaaksoo, Priit Pedajas, Jaak Johanson, Henry Laks, Anne Adams ja Sõbrad ning Tõnis Mägi.Laupäeva ennelõunal käime Kassari muuseumis, Sääre Tirbil ning roorajal. Pärastlõunal teeme Hendrik Relve sünnipäevamatka Kukka kivile ja Soera Talumuuseumi, kus sel päeval on ka muuseumi sünnipäev. Pidulikul sünnipäevasupi söömisel osalevad luuletajad Viiu Härm ja Paul-Erik Rummo. Õhtul kuulame Kassari kiigeplatsil Vägilasi, Tbilisit ja Justamenti. Pühapäeva hommikul teeme retke koos loodusfotograafi ja looduskaitsja Tiit Leitoga Hiiumaa liivadele ja luidetele.Ööbimine telkides. Telk ja magamiskotid kaasa. Üksikuid kohti on lisatasu eest (125 krooni öö) võimalik saada lihtsasse külalistemajja. Söömise korraldame improviseerides, nii omal käel kui ühiselt.

Väljasõit Tartust Keskkonnahariduse Keskuse eest Kompanii 10 reedel kell 9.30, Tallinnast Rahvusraamatukogu eest kell 12.45, tagasi Tallinnas pühapäeval kell 17.30, Tartus kell 21.

Sõidu hind koos festivalipassiga täiskasvanutele, sealhulgas üliõpilastele ja pensionäridele 750.-, õpilastele 500.-, lapsed, kes veel koolis ei käi, tasuta.

Info ja registreerimine 6 481 740, 56476297 info@looduseomnibuss.ee
www.looduseomnibuss.ee

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.