Avaleht

Looduse Aasta Foto 2011 konkursitööde esitamiseks on aega vähem kui nädal

14.03.2011 - 23:59

Looduse Omnibuss kutsub kõiki loodusfotohuvilisi osalema võistlusel Looduse Aasta Foto 2011. Kiirustage, sest tööde esitamiseks on aega veel vähem kui nädal – tähtaeg on esmaspäev 14. märts. Võidufotod kuulutame välja ja Tantsivaid Hunte jagame 24. aprillil. Loodusfoto konkursi suured toetajad on Eesti Energia ja Nordea Pank. Toetajaid ja kaasaaitajaid on teisigi. Kunda Nordic Tsement, Olerex, RMK, fotofirmad Canon Overall, Fotoluks, Epson...

Ootame osalema nii lapsi, noori, kui täiskasvanuid. Fotosid saab esitada kokku seitsmel teemal, üks neist pildid, mis tehtud väljaspool Eestit.

Tänaseks on konkursile oma pilte saatnud pea 700 autorit, kellest noorim on 3-aastane, vanim 71- aastane. Eelmisel aastal osales võistlusel 1400 autorit rohkem kui 11 tuhande tööga. Loodame, et nagu eelmistelgi aastatel algab suur pildisadu just viimasel nädalal.

On Looduse Omnibussi sünnipäeva-aasta ning meid toetab Eesti Energia.

Eesti Energia keskkonnajuht Tõnis Meriste sõnul on Looduse Omnibussi senine tegevus väga tänuväärne ja vajalik Eestimaa loodusele. „Eesti Energia soov panna õlg alla ning lisada ühtlasi energiat Looduse Omnibussi tegemistele on loomulik samm - just nii saame omalt poolt kaasa aidata loodust väärtustava mõtteviisi levikule ja süvendada austust ning armastust looduse vastu,“ sõnas Tõnis. Looduse Omnibussi ja Eesti Energia koostöös soovime inimesteni viia Eestimaa looduse ilu ja hea energia jätkates juba traditsioonilisi Looduse Omnibussi ettevõtmisi – retked, loodusõhtud ja fotovõistlus Looduse Aasta Foto. Lisaks loodame ühiselt ellu kutsuda ka uusi põnevaid tegemisi.

Loodusfoto konkursi eeskirjad ja juhised, kuidas pilte saata leiad http://www.looduseomnibuss.ee/node/1169.