Avaleht

Looduse Omnibuss: Retk Tuhalasse, Imaverre ja Viljandisse Göran Månsson

27.11.2008 - 02:00Looduse Omnibuss

Laupäeval, 29. novembril 2008Retk Tuhalasse, Imaverre ja Viljandisse Göran Månsson'i kontserti kuulamaVaatame Tuhalas, kas Nõiakaev läheb keema, teeme Imavere Piimandusmuuseumis võid, vaatame ringi Viljandis ning õhtul kuulame Pärimusmuusika Aidas Månsson'i kontserti.

Göran Månsson'i peetakse tänapäeva Rootsi folgimaastiku üheks põnevaimaks ja dünaamilisemaks muusikuks. Legendaarsest pärimusmuusikute perest pärit Månsson on flötisti ja trummarina rännanud kontsertidega üle kogu maailma. Põhja-Rootsi Norrlandi juurtega Månsson mängib bändides nagu Gjallahorn ning Sarek, mis osales Eurovisioonil 2004.


Göran Månsson Band on trio, kus folk-fusionlikul moel on kokku saanud maailmamuusika ja pärimus. Nende muusikas on suur osa improvisatsioonidel - kontserditervik sünnib paljuski koha peal ja otse vaatajate silme all. Ise nimetavad nad oma muusikat muuhulgas ka "troopiliseks" inspireerituna rännakutest mitmekesiste helide maailma. Koostöös meisterliku löökriistamängija Petter Berndalen'i ja kitarrist Daniel Ek'iga püsib trio muusikaline sisepinge viimase akordini lummav.


Väljasõit Rahvusraamatukogu eest kell 11.00, tagasi Tallinnas kell 23.30.

Sõidu hind koos kontserdi- ja muuseumipiletiga täiskasvanutele, sealhulgas üliõpilastele ja pensionäridele 250.-, õpilastele 150.- , lapsed, kes veel koolis ei käi, tasuta.


Info ja registreerimine 6 481 740, 56476297 info@looduseomnibuss.ee
www.looduseomnibuss.ee