Avaleht

Loodusõhtuid Rahvusraamatukogus näeb nüüdsest interneti vahendusel terve Eesti

12.10.2009 - 18:00 - 20:00

Alates tänasest, 12. oktoobrist, on kõigil loodussõpradel ja –huvilistel võimalik jälgida Loodusõhtuid Rahvusraamatukogus ka interneti vahendusel üle kogu Eesti. EENet’i, Beta Groupi, wifi.ee, Sonictest OÜ, Viru Folgi, Looduskalendri jne koostöös valminud videostriim võimaldab vaadata ja kuulata kõrgkvaliteetset otseülekannet esmaspäeviti, samal ajal kui toimub Loodusõhtu.

Striimi aadress on: mms://tv.eenet.ee/looduseomnibuss

Loodusõhtud Rahvusraamatukogus tähistasid eelmisel nädalal kümnendat sünnipäeva. Loodusõhtute eesmärk on pakkuda loodussõpradele harivaid ning huvitavaid õhtuid parimate looduse populariseerijate ja mõnusa muusikaga.

“Striimi tegemise üks põhjuseid on tuua Loodusõhtud koju kätte neile, kes ei ela Tallinnas, kuid sooviksid siiski õhtutest osa saada,” märgib Looduse Omnibussi sõitude ja Loodusõhtute korraldaja Jaan Riis. “Loomulikult ei saa aga interneti teel osa õhkkonnast, mis Loodusõhtutel Rahvusraamatukogus valitseb,” nentis ta.

Täna õhtul kell 18.00 on Loodusõthul Rahvusraamatukogus külas loodusfotograaf Arne Ader, kellega koos vaadatakse pildikava koos hea muusikaga: „Matsalu aasta. Elu jääst jääni“. Õhtu erikülalised on helilooja Sven Grünberg ja Fred Jüssi.

Rohkem infot: www.looduseomnibuss.ee

P.S. Loodusõhtult on hea võimalus osta raamatut Mister Fred, mille autoriks Urmas Ott

Täpsem info: Jaan Riis, Looduse Omnibuss, tel 56476297

Teated

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.