Avaleht

Looduse Omnibuss Tallinn: Grammy nominent Martin Kuuskmann Omari küünis

29.07.2009 - 03:00Looduse Omnibuss Tallinn

Laupäeval, 1.augustil 2009


Grammy nominent Martin Kuuskmann Omari küünisKutsujad Nargen Festival ja Tõnu Kaljuste. Eestis sündinud fagotivirtuoos Martin Kuuskmann on nõuks võtnud fagotti kui esmaklassilist sooloinstrumenti taas laiemale avalikkusele tutvustada. Oma karismaatiliste ja meelelahutuslike esinemistega kõikjal maailmas on ta pälvinud ühe juhtivaima instrumentalisti maine. Ajaleht New York Times ülistas Kuuskmanni mängu kui “dünaamilist… hämmastavat… haaravat…” ning 2007. aastal pälvis ta Grammy nominatsiooni Chesky fagotikontserdi salvestamise eest. Omari küünis kõlavad Haydn, Mozart, Kõrvits ja Schnyder. Koos Martin Kuuskmanniga musitseerib kvartett koosseisus Harry Traksmann, Kaido Välja, Martti Mägi, Leho Karin.


Laev Monica väljub kesklinna reisisadamast Admiralteedi basseinist kell 17.00, tagasi Tallinnas enne keskööd. Laeva leiad vaadates kaarti: 

http://www.merematkad.com/sadamad/admiraliteedi-bassein/

Sõidu hind koos kontserdipiletiga täiskasvanutele (sh tudengitele ja pensionäridele) 180.- krooni, õpilastele 150.-, lapsed, kes veel koolis ei käi, tasuta.

Info ja registreerimine 6 481 740, 56476297 info@looduseomnibuss.ee
www.looduseomnibuss.ee

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.