Avaleht

Teatriretk etendust "Libahunt" vaatama

18.07.2016 - 18:00 - 23:00

Looduse Omnibuss Tallinn
Esmaspäeval, 18. juulil kell 18

Vaatame Kernu mõisa küünis R.A.A.A.M.i etendust “Libahunt”. 

“Libahunt” on ilmselt eelmise aasta enim diskussiooni tekitanud teatrilavastus. Seda oli ka ette aimata, kui üks Jakuudi lavastaja võtab Eesti tüviteksti ja annab sellele uue, tänapäevase hingamise, siis see tekitabki juba ette furoori. “Libahunt” on pakkunud suurt huvi ka rahvusvahelistele teatrifestivalidele.

„Libahundis” ütleb Tiina: “Hunt on vaba, teeb, mis tahab, armastab ja vihkab. Ja ta läheb teie seast, sest et ta teid põlgab!” 

Maailm jääb üha väiksemaks, vabadust jääb üha vähemaks... Kuidas näeb inimeste võõraviha mees, kes meie jaoks nagu teiselt planeedilt? Mida talle räägib August Kitzbergi tekst...? Kas lavastuses hakkavad lõõmama tuleriidad, kus põletatakse nõidu või kogeme hoopis ürgse, tänapäeval nii kergelt mahamängitava vabaduse puudutust?

Sel suvel mängitakse “Libahunti” Eestis täiesti uues suvises mängupaigas ‒ Kernu mõisa küünis. See on R.A.A.A.M.i algatusel juba seitsmes suveteatri jaoks kohaldatud mängupaik. 

Lavastaja: Sergei Potapov (Jakuutia)
Kunstnik: Ervin Õunapuu
Muusikaline kujundaja: Ardo Ran Varres
Valguskujundaja: Priidu Adlas
Mängivad: Kristiina-Hortensia Port, Liisa Pulk, Martin Kõiv, Ivo Uukkivi (Draamateater), Kristo Viiding, Mari Lill (Draamateater), Piret Simson

Sõidu hind koos teatripiletiga 25 eurot, õpilastele 20 eurot.
Buss väljub Tallinnast Rahvusraamatukogu eest kell 18, tagasi Tallinnas kell 23.
Registreerimine ja info retked@looduseomnibuss.ee.
Info sõidupäeval telefonil 56 909 249. 

 

Teated

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.