Avaleht

Teatriretk Arkna mõisa Rakvere teatri etendust „Lõikuspeo tantsud“ vaatama

29.08.2018 - 17:00 - 23:00

Veel viimased vabad kohad!
Looduse Omnibuss Tallinn
Kolmapäeval, 29. augustil 2018

Jätkuvad Looduse Omnibussi teatriretked. Seekord sõidame Lääne-Virumaale Arkna mõisa.

Brian Frieli "Dancing at Lughnasa" on tundeline draama, mida esitatakse suvelavastusena Arkna mõisa karjalaudas.

Lavastaja Eili Neuhaus, kunstnik Reili Evart, liikumisjuht Helen Solovjev, muusikud Liisa Lehtpuu, Miina Roost ja Ulrika Saar, tõlkija Joel Sang. Osades Liisa Aibel, Ülle Lichtfeldt, Silja Miks, Anneli Rahkema, Natali Väli, Märten Matsu, Peeter Raudsepp, Tanel Saar (VAT Teater).

„Lõikuspeo tantsud” on südamlik lugu 1930ndate Iirimaa väikeses külakeses elavast perekonnast. Viiel õel tuleb vaestes oludes ja konservatiivses ühiskonnas iga hinna eest hakkama saada. Nad elavad koos oma venna Jackiga, kes on äsja naasnud Aafrikast, kus töötas 25 aastat misjonärina. Vallaslapsena sündinud Michael Evans meenutab ühte erakordset suve, kui lõikuspeo aegadel külastas tema ema ja tädisid ootamatult tema isa Gerry Evans.

Viis õde ja meeltesegaduses vend, abieluväline laps, maakonna kauneim kavaler, esimene raadio ja kogukonna traditsioonid, uskumised ja lõputu igatsus. Lugu sellest, kuidas kõik muutub liiga kiiresti ja kuidas tegelikult ei muutu midagi.

Etendus toimub siseruumides. Etendusepaigas on avatud kohvik. Kaasa saab osta maitsvat Arkna mõisa juustu ning teisi Arkna tooteid.

Buss väljub Rahvusraamatukogu eest kell 17, tagasi Tallinnas kell 23.

Sõidu hind koos teatripiletiga 30 eurot.

Palume registreerida retked@looduseomnibuss.ee. Info telefonil 5647 6297. Vajalik täpne nimeline registreerimine, kohtade arv piiratud. Kui plaanides tekib peale registreerimist muutusi, siis palume koheselt teada anda.

Looduse Omnibussi ettevõtmisi toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus


 

Teated

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.