Avaleht

Teatri- ja kontserdiretked Naissaarele

17.07.2011 - 16:09 - 22:09

Reedel 15.juulil ja laupäeval 16.juulil Naissaarel Omari küünis
L’ARLECCHINO DON GIOVANNI

Maailmakuulus Itaalia maskiteater Pantakin Company (Itaalia). Pantakin on teatritrupp, mis loodi Veneetsias 1995. aastal hoidmaks elavana commedia dell’arte ja maskiteatri traditsioone. Pantakini teatritrupp hakkab Eesti publikut naerutama tuntud looga legendaarsest võrgutajast don Juanist (itaalia keeles don Giovanni), mis on jutustatud läbi tema teenri Arlekiini (Arlecchino) silmade.

Pühapäeval 17.juulil Naissaarel Omari küünis
HOLLANDI FLÖÖDIORKESTER

Nargenfestivali koor

Dirigent Jorge Caryevschi

Kavas Giovanni Pierluigi da Palestrina, Arvo Pärt, Dominy Clements, Erkki-Sven Tüür, Jacob ter Veldhuis, Jeff Hamburg, Michelangelo Rossi, Joep Franssens, Duarte Lobo.

Hollandi Flöödiorkestri ja Nargenfestivali koori koostöös sündinud kava koosneb teostest, mis näitavad nii pühendumust, kige ja joovastust kui ka kontrastina vaoshoitumaid emotsioone. Valides teemaks inimkonna vaimse kogemuse, võib seda kava näha uusspirituaalse muusikana.

Laev Monica väljub reisisadama D-terminaali autode sissepääsu väravast, olles vanast kohast, samat kaid pidi 350m jalutades merepoole, Alko poe kõrval http://www.monica.ee/asukoht/. Parkimine D-terminaali tasulises parklas.

Nii reedel, laupäeval kui pühapäeval väljub laev kell 17:00, tagasi Tallinnas 23:30 Pääsu laevale ja soodsa piletihinna 20 EUR (sõit ja teater/kontsert kokku) tagab parool LOODUSEOMNIBUSS. Pileti saab välja osta saarel, Omari Küüni eest.

Info: 56476297

Nargen Festivali ürituste kohta Noblessneri valukojas vaata http://www.nargenfestival.ee/index.php?keel=1

Looduse Omnibussi ettevõtmisi toetavad Eesti Energia ja KIK.

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.