Avaleht

Retk Tartust konverentsi „Kultuur ja keskkond“ teisele päevale

04.11.2017 - 08:15 - 20:00

Looduse Omnibuss Tartu
Laupäeval, 4. novembril 2017

Kutsume kõiki loodushuvilisi Eesti Kultuuri Koja konverentsi „Kultuur ja keskkond“ teisele päevale, mis toimub Rakvere Targas Majas. Arutleme üheskoos kultuuriinimestega meie tuleviku üle.

Konverentsi ettekandjateks on laupäeval Jan Kaus, Anu Raud, Imbi Paju, Rea Raus, Andres Põder, Kaupo Vipp, Tiiu Kuurme, Maarja Lõhmus, Kerttu Soans, Jako Kull, Merike Mitt, Kristiine Vahtramäe, Agnes Karro, Jaak-Adam Looveer, Katrin Meos, Annely Tank, Ivar Tröner jt.

Päeva moderaatorid on Egge Kulbok-Lattik ja Helle Tiikmaa, konverentsi moderaator Pille Lill.

Buss väljub Vanemuise teatri eest kell 8.15, tagasi Tartus kell 20.

Sõidu hind koos konverentsi osalustasuga (koos hommikukohvi ja lõunasöögiga) 20 eurot.

Vajalik täpne registreerimine. Palume registreerida nimeliselt ja kust tulete e-posti teel retked@looduseomnibuss.ee või telefonil 5647 6297. Lisage, et tulete konverentsi teisele päevale. Need, kes registreerivad Looduse Omnibussi kaudu, ei pea end enam eraldi Eesti Kultuuri Koja registreerimislehel kirja panema.

Võimalus on registreerida end ka kaheks päevaks koos ööbimisega (selleks registreerimine toimub eraldi, lisame selle kohta peagi teate kodulehele)

Retk toimub koostöös Eesti Kultuuri Koja ja Eesti Looduskaitse Seltsiga. Vt lähemalt programmi kohta https://kultuurikoda.eu/koja-konverentsid/

Eesti Energia kliendisoodustus konverentsiretkel ei kehti

Konverentsi teisel päeval esineb akadeemik Anu Raud. Foto: (CC) Sven Tupits / Wikipedia

 

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.