Avaleht

Retk Tartusse Eesti Rahva Muuseumi 110. sünnipäevale ja Vanemuise teatrisse Ibseni draamat „Hedda Gabler“ vaatama

14.04.2019 - 09:00 - 22:00

Vabandame, kohad on täis!
Looduse Omnibuss Tallinn
Pühapäeval, 14. aprillil 2019

Pühapäev on Tartus sündmusterohke. Eesti Rahva Muuseum tähistab oma 100. sünnipäeva ning sel puhul on muuseum kõigile tasuta avatud.

Veedame mõned tunnid muuseumis, kuulame sünnipäevakontserti ja pärastlõunal läheme „Vanemuise“ teatri väiksesse majja, kus viimast korda mängitakse menukat Henrik Ibseni draamat „Hedda Gabler“. Tõlkija Krista Kaer, lavastaja Mehis Pihla, kunstnik ja valguskunstnik Kristjan Suits, kostüümikunstnik Pille Jänes. Osades: Piret Laurimaa, Karol Kuntsel, Margus Prangel, Külliki Saldre, Maria Annus, Jüri Lumiste, Ene Järvis.

Ilus ja enesekindel abielunaine Hedda saabub koos abikaasaga pulmareisilt ning avastab end keset väikekodanlikku maailma, mis on ärritavalt igav ja lämmatav. Kuuldes, et tema vana armsam Eilert Loveborg on tagasi linnas, armunud teise naisesse ning kirjutanud raamatu, mis ohustab tema abikaasa akadeemilist karjääri, hakkab Hedda ümbritsevate inimestega manipuleerima…

Buss väljub Rahvusraamatukogu eest kell 9, tagasi Tallinnas kell 22.

Sõidu hind koos teatripiletiga täiskasvanutele, sh tudengitele ja pensionäridele 30 eurot, õpilastele 25 eurot.

Palume registreerida e-posti teel retked@looduseomnibuss.ee. Vajalik täpne nimeline registreerimine. Info telefonil 5647 6297. Saadame kinnituse ja arve.

Looduse Omnibussi ettevõtmisi toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus

 

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.