Avaleht

Reked Kõue mõisa ja Noblessneri Valukotta ooperit vaatama

03.08.2013 - 16:00 - 04.08.2013 - 01:00

Tartlastel on võimalus valida, kas tulla festivalile Kõue mõisa või Noblessneri Valukotta Bernhard Schmidt´ile pühendatud ooperi „Valgustatud pimedusejünger“ esmaettekandele. "Eesti kaunis kodu 2013" raames Harjumaa kaunimaks ühiskondlikuks hooneks
valitud Kõue mõisas toimub Aivar Tõnso eestvedamisel festival. Üheks peaesinejaks on klaverivirtuoos ja innovaatorlik helilooja Lubomyr Melnyk. Lisaks hulk häid muusikakollektiive- The Princes, Argo Vals jt.

Sõidu hind koos festivalipiletiga täiskasvanutele, sh tudengitele ja pensionäridele 25 EUR, õpilastele 15 EUR. Lapsed, kes veel koolis ei käi, tasuta.

Tallinnas Noblessneri Valukojas on ooper „Valgustatud pimedusejünger“. Lavastaja ja kunstnik Giuseppe Frigeni (Itaalia), Hollandi flöödioktett BlowUp!, Nargen Opera koor, muusikajuht Tõnu Kaljuste. Lisaks saab näha Bernhard Schmidt´i näitust. Pärast etendust sõidame üle Tallinna lahe Looduse Omnilaevaga Leppneeme sadamasse. Ooperi kohta vaata lähemalt siit.

Sõidu hind koos teatripileti- ja laevasõiduga täiskasvanutele, sh tudengitele ja pensionäridele 40 EUR, õpilastele 25 EUR. Lapsed, kes veel koolis ei käi, tasuta.

Buss väljub Tartust Keskonnahariduse Keskuse eest Kompanii 10 kell 16.00, tagasi Tartus öösel kell 01.00.

Info ja registreerimine 56476297, retked@looduseomnibuss.ee.

Looduse Omnibussi ettevõtmisi toetavad Eesti Energia ja KIK

 

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.