Avaleht

Kolmepäevane retk Kassarisse ja Hiiumaale

29.07.2016 - 09:30 - 31.07.2016 - 21:30

Looduse Omnibuss Tartu
29.–31. juuli 2016

Osaleme Eesti Looduskaitse Seltsi juubelikokkutulekul.

Reedel teater Suuremõisas. Etendub vabaõhuetendus "Mamma lood ehk hiiu eluvilosoohvia".

Laupäeval pärast hommikumatka kokkutuleku pidulik avamine Kassari kiigeplatsil. Osaleb keskkonnaminister Marko Pomerants. Pärast varajast lõunasööki ekskursioon mööda Hiiumaad. Külastame Palade loodushariduskeskust, Soera talumuuseumi ja Reigi kirikut, matkame Kõpu rannas ja käime tuletornis. Õhtul mõttetalgud ja meenutused. Osalevad seltsi auesimees Arnold Rüütel, keskkonnaameti peadirektor Andres Onemar, looduskaitsjad ja Hiiumaa parimad tundjad. Toimub seltsi uute auliikmete väljakuulutamine. Lõke ja kontsert – laulavad Bonzo ja Tõun.

Pühapäeval matk läbi mere Kaevatsi laiule, kontsert ja kokkutuleku lõpetamine Pühalepa kirikus. Esineb kammerkoor Collegium Musicale, orelil Ene Salumäe.

Ööbimine telkides või katuse all Käina koolimajas. Oma magamisvarustus kaasa!

Sõidu hind koos söögi ja kogu programmiga, sh teater, kontserdid jm 40 eurot, seltsi liikmetele 30 eurot. Õpilastele vastavalt 20 ja 15 eurot. Lastele, kes veel koolis ei käi tasuta.

Buss väljub Kompanii 10 eest reedel kell 9.30, tagasi Tartus pühapäeval kell 21.30.

Registreerimine ja info retked@looduseomnibuss.ee või tel. 5647 6297. Palume registreerimisel kindlasti märkida retke number: TARTU-HIIUMAA 1 (bussid väljuvad ka Pärnust ja Tallinnast).

Looduse Omnibussi ettevõtmisi toetavad Eesti Energia ja KIK

Foto: (CC) Hiiumaamudeliklubi / Wikipedia

 

Teated

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.