Avaleht

Retk Valkla kirbuturule, Juminda poolsaare tippu ja Louie Fontaine kontserdile Kolga - Aabla rannas

11.06.2023 - 11:00

Pühapäeval 11.juuni 2023

 

Vabandame, kohad on täis 

Sel pühapäeval lubab ilusat suveilma. Sõidame Valkla kirbuturule, teeme ekskursiooni Juminda poolsaarel ja kuulame Louie Fontaine kontserti Kolga - Aabla laululaval.

 

Valkla kirbuturg on väike kogukonna laat, kust võib leida endale miskit põnevat, nostalgilist ja maitsvat. Seda mõnusat kogukonna rahva ettevõtmist korraldatakse juba 9. suve ja kõik möödujad ja külalised on teretulnud. Osta saab mett, leiba, mune, käsitööd, konserve, pirukaid ja muud põnevat ja maitsvat. Pakutakse kohvi, suppi, pirukaid, pannkooke.

Seejärel teeme ekskursiooni Juminda poolsaare kaunitele maastikele. Meie teekond viib Juminda tippu ja Hara sadama juurde. Oma kodukandi ajalugu ja loodust tutvustab Reet Sõmer. Pärastlõunaks on kutsunud Villu Veski meid Kolga - Aabla randa, kus sealsel laululaval toimub Louie Fontaine kontsert.

Üles astuvad
LOUIE FONTAINE

Albumi „The Sun Ain`t Black“ esitluskontsert.

Louie Fontaine – vokaal, kitarr

Rick Heart Gui – Hammond

Martin Burke – basskitarr

Jacab Zemzaris – löökriistad, vokaal

Elisabeth Lace Actor – Hammond

„The Sun Ain’t Black” on Louie Fontaine Americana-album, kust leiab
bluusi, kantri ja rocki mõjutusi. Albumile kogutud hittlugudes leidub nii Rolling Stonesi, Tom Petty, Nick Cave’i kui ka Tom Waitsi varjundeid. Fontaine on laulja, kitarrist ja basskitarrist, kes kirjutab laule eri stiilides, mis sageli jutustavad keerulisi, õudustäratavaid lugusid. Ta on tõeline X-põlvkonna esindaja, sest tema teatraalsed lavaoskused ja videoteadlikkus tunduvad olevat pärit otse MTV kuldajastust. Ta on ka vilunud bluusilaulja, kes lihvis oma oskusi koos Louisiana souli ja R&B meistri Rockie Charlesiga, käies temaga koos tuuridel, mängides tema plaatidel ja olles tema kahe viimase albumi „Have You Seen My Uncle Steve“ ja „I Want First Class“ produtsendiks. Louie Fontaine live kontsert on kui tuline rokketendus, mille vaimu pole võimalik sõnadesse panna: seda tuleb oma silmaga näha.

Retke alustame väikese peatusega Jägala joal.

Buss väljub Rahvusraamatukogu ( Tõnismägi 2 ) eest kell 11.00 Tagasi
Tallinnas kell 20.00

Sõidu hind koos kontserdipiletiga 35 eurot

Palume registreerida e-posti teel retked@looduseomnibuss.ee. Vajalik
täpne nimeline registreerimine. Info telefonil 5647 6297.

 

 

 

Teated

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.