Avaleht

Retk Tallinnast Alutaguse rahvusparki ja Jaan Tättet kuulama

17.08.2019 - 08:30 - 21:00

(Vabandame, kohad on täis!)
Looduse Omnibuss Tallinn
Laupäeval, 17. augustil 2019

Sel laupäeval tähistame Eesti looduse päeva meie noorimas Alutaguse rahvuspargis. Õpime tundma sealseid kauneid ja eripäraseid maastikke ning kultuurilugu. Teeme retki ja matku mööda Keisriteed Peipsi äärde, Poroni metsa, Vasknarva ja Kuremäe kloostritesse.

Päeva pidulikumad hetked toimuvad Iisaku lauluväljakul. Sõna saavad loodusteadlased ja kultuuriinimesed, kes räägivad meile Alutaguse tähtsusest ja tähendusest.

Laulab Jaan Tätte, kes toob tervitusi Eesti vanimalt looduskaitsealalt Vilsandilt.

Buss väljub Rahvusraamatukogu eest 8.30, tagasi Tallinnas kell 21.

Sõidu hind koos lõunasöögi ja muuseumikülastusega Iisakus täiskasvanutele, sealhulgas tudengitele ja pensionäridele 15 eurot, õpilastele 10 eurot. Lastele, kes veel koolis ei käi tasuta.

Palume registreerida retked@looduseomnibuss.ee. Info telefonil 5647 6297. Vajalik täpne nimeline registreerimine, palume lisada ka kontakttelefon. Märkige registreerimisel, et tulete Tallinnast.

EV100 raames toimuvat Eesti looduse päeva tähistamist korraldavad Eesti Looduskaitse Selts ja Looduse Omnibuss koostöös Keskkonnaministeeriumiga. Retke toetab Eestimaa Looduse Fondi projekt NaturallyEst ("Piloting Natura2000 communication in Estonia" NaturallyEst-LIFE, projekti nr LIFE16-GIE_EE_000665), mida rahastavad Euroopa Liidu LIFE Programm ja Keskkonnainvesteeringute Keskus.

 

Teated

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.