Avaleht

Retk Suurupi tuletornidesse ja Vääna mõisa

12.07.2020 - 14:16
Looduse Omnibuss Tallinn
Pühapäev, 12. juuli 2020
 
Vabandame, kohad on täis
 
12.juulil tähistatakse Suurupi ülemise tuletorni 260. sünnipäeva. Oleme oodatud uudistama tuletornidesse ja nautima hõrgutisi Suurupi kodukohvikutes. Alustame alumisest tuletornist seejärel külastme ülemist tuletorni ja Peeter Suure merekindluse kaitserajatisi Suurupis. Retke juhib Suurupi majakavahtide tütar Kristiina Adamson. 
 
Pühapäeval on ka Unustatud mõisade päev. Külastame sel puhul Vääna mõisa. Pärast mõisaga tutvumist kuulame Laulasmaa Heliküla muusikute kontserti. Esinevad Niina ja Mikk Murdvee, Adrian, Piia ja Peeter Paemurru ning Kersti ja Eva-Maria Sumera. Kavas eesti muusika: juubilarid Arvo Pärt ja Lepo Sumera, Els Aarne ja Ester Mägi.
 
Buss väljub Rahvusraamatukogu eest kell 10.00, tagasi Tallinnas kell 19.00
Sõidu hind koos tuletornide ja mõisa külastuse ning kontserdiga täiskasvanutele, sh tudengitele ja pensionäridele 25 eurot, õpilastele 15 eurot. Lastele, kes veel koolis ei käi tasuta. 
Palume registreerida e-posti teel retked@looduseomnibuss.ee. Vajalik täpne nimeline registreerimine. Info telefonil 5647 6297. 
 
Looduse Omnibussi ettevõtmisi toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.
 
Jälgime nii bussisõidul kui ka matkadel ohutusreegleid ja Terviseameti soovitusi.
 
Bussisõidul soovitame kasutada maski või salli. Bussis on olemas käte desinfitseerimisvahend.
 
Juhul kui on esinenud vähemalt üks järgmistest sümptomitest viimase kahe nädala jooksul:
 
Köha
Palavik 37,5°C
Hingamisraskused
Kurguvalu.
 
Olete olnud kuni 14 päeva enne retke algust kokku puutunud inimes(t)ega, kellel on diagnoositud koroonaviirus või esinevad asjakohased sümptomid.
 
Palume mitte tulla.
 

Teated

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.