Avaleht

Retk Soome suurimale käsitöömessile Tamperes

16.11.2019 - 05:30 - 23:00

Vabandame, kohad on täis!
Looduse Omnibuss Tallinn
Laupäeval, 16. novembril 2019

Sõidame Tamperre, kus novembri keskel vallutavad käsitöölised ja käsitööhuvilised linna. Sealses messikeskuses tänavu 24. korda toimuv Soome käsitöö- ja disainimess on suurim Euroopas.

Kohal on üle 700 käsitöömeistri ja käsitöökoja. Osta saab Soome käsitööd, käsitöötarvikuid ja -materjale, ehteid, kodudisaini, samuti maiustusi ja hõrgutisi ning ka midagi jõuludeks kuusepuu alla.

Messil valitakse Soome parim käsitöömeister ja uudistoode.

Eelmisel aastal osales käsitööliste suursündmusel ligi 60 000 külastajat.

Retk toimub koostöös Konnalonni Kunstikojaga.

Pass või ID kaart kindlasti kaasa!

Buss väljub Rahvusraamatukogu eest laupäeval, 16. novembril 5.45, Viking Line´i laev A terminalist kell 7.00. Tagasi Tallinnas kell 23.

Sõidu hind koos laevapiletite, messipileti ja hommikusöögiga laevas täiskasvanutele, sealhulgas tudengitele ja pensionäridele 77 eurot, õpilastele (kuni 17) 67 eurot. Lisatasu (28 eurot / õpilastele 13 eurot) eest rikkalik jõululaud tagasiteel laevas.

Palume registreerida retked@looduseomnibuss.ee. Info telefonil 5647 6297. Vajalik täpne nimeline registreerimine koos sünnikuupäevaga laevapiletite ostmiseks. Palume kindlasti märkida, kas soovite õhtusöögiga või ilma. Saadame kinnituse ja arve.

Looduse Omnibussi ettevõtmisi toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus

Foto: Mona Räsänen / Tampereen Messut

 

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.