Avaleht

Retk Sillamäele ja laevaga Narvast Narva-Jõesuusse ja Kreenholmi ja Narva Veneetsiasse

30.09.2023 - 07:45

Laupäeval 30.septembril 2023

 

Vabandame kohad on täis 

 Sõidame enne päris sügise algust Sillamäele ja Narva ning sealt laevaga Narva- Jõesuusse ning edasi Kreenholmi ja Narva Veneetsiasse.

 Retke juhtideks ajakirjanik Juku-Kalle Raid ja Narva ekslinnapea Katri Raik. Sillamäel vaatame uhket Stalini ajast pärit ja renoveeritud Kultuurikeskust. Jalutame Odessa treppidel ja renoveeritud promenaadil ja vaatame kesklinna viiekümnendate aastate
miljööd ja renoveeritud Raekoda.

Sõidame Narva ja teeme  1 tund ja 20 minutise laevasõidu  väikese reisilaevaga Caroline mööda piirijõge Narvast Narva-Jõesuusse, kus meid ootab Eesti uhkeim liivarand. Soovijatel võimalus minna suplema ja vaatame mis on säilinud kuurortlinna kunagisest hiilgusest. Narva tagasi jõudes külastame Kreenholmi ja sõidame ka Narva Veneetsiat vaatama.

Retke juhib Juku-Kalle Raid ja Narva ekslinnapea Katri Raik, kellel äsja ilmus uus raamat "Minu Narva. Kümme aastat hiljem". Soovijatel võimalus soodsalt osta Katri Raigi uut Narvat tutvustavat raamatut.

Kuna sõidame mööda piirijõge, siis on vajalik, et oleks pass või ID-kaart kaasas.

Enne laevasõitu Narvas kinnitame keha.

Buss väljub Rahvusraamatukogu eest kell 7.45. Tagasi Tallinnas kell 21.45

Sõidu hind koos laevapileti, Kreenholmi ekskursiooniga ja lõunasöögiga 70 eurot, kooliõpilastele 45 eurot.

Palume registreerida e-posti teel retked@looduseomnibuss.ee. Vajalik täpne nimeline registreerimine. Info telefonil 5647 6297. Saadame kinnituse.

PALUME REGISTREERIDA  ENNAST JUHUL KUI OLETE OMA SÕIDUSOOVIS KINDEL!

Teated

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.