Avaleht

Retk Põlevkivimaa loodust, Hannu Hautala näitust ja Looduse Aasta Foto 2016 parimaid pilte vaatama

15.05.2016 - 09:30 - 21:00

Looduse Omnibuss Tallinn
Pühapäeval, 15. mail 2016

Looduse Omnibuss, Eesti Looduskaitse Selts ja Eesti Energia kutsuvad tähistama Eesti Looduskaitse Seltsi 50., Kohtla-Järve linna 70., Hannu Hautala 75. ja Eesti põlevkivi kaevandamise 100. juubelit.

Retkel saab näha äsja TÜ Narva Kolledži galeriis avatud Soome loodusfoto grand old man´i Hannu Hautala juubelinäitust „Metsän poika“ (vt lähemalt www.looduseomnibuss.ee) ning vastrenoveeritud Kohtla-Järve Kultuurikeskuses fotovõistluse „Looduse Aasta Foto 2016“ pildiprogramme koos kauni muusikaga. Esinevad Robert Jürjendal ja Taavi Peterson, kes laulab Ruja ning Biitlite lugusid.

Jalutame Narva jõepromenaadil, vaatame bastione, osaleme haugipeol Kulgu sadamas, teel Kohtla-Järvele peatume Langevoja joal ning külastame sõudekanalit Aidu karjääris. Enne kontsert-gala algust vaatame paika, kus alustati põlevkivi kaevandamist 100 aastat tagasi.

Retke juhivad Enn Käiss ja sõbrad.

Buss väljub Rahvusraamatukogu eest kell 9.30, tagasi Tallinnas kell 21.

Sõidu hind koos kontserdi ja näituse külastamisega täiskasvanutele 20 eurot, õpilastele 10 eurot ja lastele, kes veel koolis ei käi tasuta.

Palume registreerida e-posti teel retked@looduseomnibuss.ee või telefonil 5647 6297. Märkige registreerides, et tulete Tallinnast.

Looduse Omnibussi ettevõtmisi toetavad Eesti Energia ja KIK

Eesti Energia kliendid saavad osaleda Looduse Omnibussi retkedel 10% soodsamalt.

Soodustuse kasutamise info leiate Eesti Energia kodulehelt energia.ee/pakkumised

Foto: Jaak Sarv

 

Teated

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.