Avaleht

Retk Neeruti mõisa vanameister Toomas Kalli näidendit "Pargivaht" vaatama

10.08.2018 - 17:00 - 11.08.2018 - 00:00

Looduse Omnibuss Tallinn
Reedel, 10. augustil 2018

Tule ja saa osa ühest erilisest kogemusest, kõige esimesest suvelavastusest restaureeritud Neeruti Buxhöwdeni mõisa, Eesti ainulaadseima juugendmõisa pargis.

Vanameister Toomas Kalli “Pargivaht” on hoogne ja vaimukas suvelavastus, mis sööstab läbi Neeruti mõisas ja selle ümbruses toimunud põnevate ajalooliste ja ootamatute sündmuste.

Lavastaja Üllar Saaremäe, osades Ines Aru, Lauri Nebel, Ülle Lichtfeldt, Karl Robert Saaremäe, Henessi Schmidt, Margus Grosnõi, Indrek Apinis jt.

Kaks noort teatritegijat kohtuvad Pargivahiga, kes teab ja mäletab rohkem kui inimvõimetele kohane. Avatud meelel on ta valmis noori nende tegemistes aitama ning juhendama, kandes siiski endas saladust, mille avalikuks tulekut ta pelgab. Ent asjad kulgevad omasoodu...

Piiskop Albert, Buxhöwdenite väärikas suguvõsa, Kreutzwald ja tulesurma määratud nõiad on vaid mõned tegelased, kellega sumedal suveõhtul Neeruti mõisapargis kohtutakse.

Teel Neerutisse soovijatel võimalus supelda Viitna järves. Ujumisriided kaasa.

Buss väljub Rahvusraamatukogu juurest kell 17, tagasi Tallinnas 24.00.

Sõidu hind koos teatripiletiga 33 eurot.

Palume registreerida retked@looduseomnibuss.ee. Info telefonil 5647 6297. Registreerunutele saadame kinnituse. Vajalik täpne registreerimine, kohtade arv piiratud.

Looduse Omnibussi ettevõtmisi toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus

 

Teated

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.