Avaleht

Minu Kambodža. Seljakotireis iseendasse. Ain Parmase ja Peeter Malkovi õhtu

19.10.2015 - 20:32 - 20:33

Loodusõhtu Rahvusraamatukogus
Esmaspäeval, 19. oktoobril kell 18

“Mida aeg edasi, seda enam sain ma aru, et tuleb minna,” kirjeldab praegu Tallinna Tehnikaülikoolis kommunikatsioonijuhi ametit pidav Ain Parmas seda, miks ta otsustas koos elu- ja teekaaslasega ühel hetkel loobuda senistest headest töökohtadest ja osalusest kasumlikus äris. “Mõistsin, et stabiilsus on mu elus muutunud asjaks iseeneses – nii leidsin endas julguse üksluisest mugavustsoonist pea ees vette hüpata. Tegime kümmekond ebaratsionaalset otsust, mahutasime kogu vara seljakottidesse ning sõitsime Kambodžasse.”

Eelmisel aastal toimunud 130 päeva pikkuse matka jooksul nägid rändurid agressiivseid suurlinnu, valge liiva ja sinirohelise veega ümbritsetud palmisaari, järvedel-jõgedel ujuvaid külasid ning mägidžunglites metsavaime kummardavaid vähemushõime. Lisaks õpetasid nad kloostrikoolis ka inglise keelt. Sel aastal ilmus pikast retkest ka raamat “Minu Kambodža” Petrone Print´i tuntud reisiraamatute sarjas.

Musitseerib Peeter Malkov ansamblist Propeller (flööt, elektroonika).

Hind täiskasvanutele, sh pensionäridele ja tudengitele 2 eurot, õpilastele ja lastele tasuta.

Vaata otseülekannet (algab esmaspäeval kell 18) www.looduseomnibuss.ee/otse. Samalt lingilt leiab ka eelmise loodusõhtu salvestuse.

Lisainfo: www.looduseomnibuss.ee ja www.facebook.com/looduseomnibuss.

Looduse Omnibussi ettevõtmisi toetavad Eesti Energia ja KIK

 

Video: 
See video

Teated

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.