Avaleht

Looduse Omnibussi retked Eesti Looduskaitse Seltsi kokkutulekule

02.08.2015 - 08:15 - 20:30

Looduse Omnibuss Tallinn
Reedel, 31. juulil – pühapäeval, 2. augustil 2015

Alustame registreerimist Leigo Järvemuusikale ja Eesti looduskaitse Seltsi kokkutulekule väljumisega Tallinnast. Palun valige endale sobiv retk ja märkige registreerimisel, millise bussiga tulete.

 

Buss nr 1

Väljub Tallinnast Rahvusraamatukogu eest reedel 13.30, tagasi Tallinnas laupäeval kell 17.

Sõidu hind koos täispikkuses reedese Leigo Järvemuusika kontserdi, hommikumatka ja Tõravere observatooriumi külastusega, hommiku- ja lõunasöögi ning ööbimisega Tartumaa Tervisespordikeskuse kämpingus Elvas 40 eurot, õpilastele 20 eurot. Lapsed, kes veel koolis ei käi, tasuta.

 

Buss nr 2

Väljub Tallinnast Rahvusraamatukogu eest reedel 13.30, tagasi Tallinnas laupäeval 23.30.

Sõidu hind koos täispikkuses reedese Leigo Järvemuusika kontserdiga, hommikumatka, Tõravere observatooriumi külastuse, Luke mõisapargi ekskursiooni, Kait Tamra kontserdi, hommiku- lõuna- ja õhtusöögi ning ööbimisega Tartumaa Tervisespordikeskuse kämpingus Elvas 45 eurot, õpilastele 20 eurot. Lapsed, kes veel koolis ei käi, tasuta.

 

Buss nr 3

Väljub Tallinnast Rahvusraamatukogu eest reedel 13.30, tagasi Tallinnas pühapäeval 20.30.

Kavas täispikkuses reedene Leigo Järvemuusika kontsert, matkad Vapramäele ja Elva radadel, Tõravere observatooriumi külastus, Luke mõisapargi ekskursioon, Kait Tamra kontsert, pühapäevane looduskaitse seltsi ekskursioon marsruudil Võrstjärve muuseum, Ernst Enno sünnipaik Valgutal, Middendorffi sünniaastapäeva tähistamine Hellenurmes, Otepää, Pühajärve, pühapäevane väike järvemuusikakontsert Leigol, mis pühendatud Ernst Enno 140. süniaastapäevale – esinevad Anne Maasik, Heikki-Rein Veromann, Jaak Tuksam ja Andre Maaker.

Sõidu hind koos kontsertide, laupäevase hommiku- lõuna- ja õhtusöögi, pühapäevase hommiku- ja lõunasöögi ning kahe ööbimisega Tartumaa Tervisespordikeskuse kämpingus Elvas 60 eurot, õpilastele 30 eurot. Lapsed, kes veel koolis ei käi, tasuta.

 

Buss nr 4

Väljub Tallinnast Rahvusraamatukogu eest reedel 17.15, tagasi Tallinnas laupäeval kell 17.

Kuulame Leigo Järvemuusika reedesel kontserdil Arvo Pärdi heliridu Järvide esituses ning Kalevi Kiviniemi ilusat orelit.

Sõidu hind koos Leigo Järvemuusika kontserdi, hommikumatka ja Tõravere observatooriumi külastusega, hommiku- ja lõunasöögi ning ööbimisega Tartumaa Tervisespordikeskuse kämpingus Elvas 40 eurot, õpilastele 20 eurot. Lapsed, kes veel koolis ei käi, tasuta.

 

Buss nr 5

Väljub Tallinnast Rahvusraamatukogu eest reedel 17.15, tagasi Tallinnas laupäeval 23.30.

Kuulame Leigo Järvemuusika reedesel kontserdil Arvo Pärdi heliridu Järvide esituses ning Kalevi Kiviniemi ilusat orelit.

Sõidu hind koos Leigo Järvemuusika kontserdi, hommikumatka, Tõravere observatooriumi külastuse, Luke mõisapargi ekskursiooni, Kait Tamra kontserdi, hommiku- lõuna- ja õhtusöögi ning ööbimisega Tartumaa Tervisespordikeskuse kämpingus Elvas 45 eurot, õpilastele 20 eurot. Lapsed, kes veel koolis ei käi, tasuta.

 

Buss nr 6

Väljub Tallinnast Rahvusraamatukogu eest reedel 17.15, tagasi Tallinnas pühapäeval 20.30.

Kuulame Leigo Järvemuusika reedesel kontserdil Arvo Pärdi heliridu Järvide esituses ning Kalevi Kiviniemi ilusat orelit.

Kavas täispikkuses reedene Leigo Järvemuusika kontsert, matkad Vapramäele ja Elva radadel, Tõravere observatooriumi külastus, Luke mõisapargi ekskursioon, Kait Tamra kontsert, pühapäevane Eesti Looduskaitse Seltsi ekskursioon marsruudil Võrstjärve muuseum, Ernst Enno sünnipaik Valgutal, Middendorffi sünniaastapäeva tähistamine Hellenurmes, Otepää, Pühajärve, pühapäevane väike järvemuusikakontsert Leigol, mis pühendatud Ernst Enno 140. süniaastapäevale – esinevad Anne Maasik, Heikki-Rein Veromann, Jaak Tuksam ja Andre Maaker),

Sõidu hind koos kontserdipiletite, laupäevase hommiku- lõuna- ja õhtusöögi, pühapäevase hommiku- ja lõunasöögi ning kahe ööbimisega Tartumaa Tervisespordikeskuse kämpingus Elvas 60 eurot, õpilastele 30 eurot. Lapsed, kes veel koolis ei käi, tasuta.

 

Buss nr 7

Väljub Tallinnast Rahvusraamatukogu eest laupäeval 8.15, tagasi Tallinnas laupäeval kell 23.30.

Osaleme Eesti Looduskaitse Seltsi kokkutuleku esimesel päeval. Sõidu hind koos Tõravere observatooriumi külastuse, Luke mõisapargi ekskursiooni, matkadega Vapramäel ja Elva radadel, Kait Tamra kontserdi ning lõuna- ja õhtusöögiga Tartumaa Tervisespordikeskuses Elvas 20 eurot, õpilased 10 eurot. Lapsed, kes veel koolis ei käi, tasuta.

 

Buss nr 8

Väljub Tallinnast Rahvusraamatukogu eest laupäeval 8.15, tagasi Tallinnas pühapäeval 20.30.

Osaleme Eesti Looduskaitse Seltsi kokkutulekul. Esimesel päeval kavas Tõravere observatooriumi külastus, Luke mõisapargi ekskursioon, matkad Vapramäele ja Elva radadele, Kait Tamra kontsert.  Pühapäeval ekskursioon  marsruudil Võrstjärve muuseum, Ernst Enno sünnipaik Valgutal, Middendorffi sünniaastapäeva tähistamine Hellenurmes, Otepää, Pühajärve, väike järvemuusikakontsert Leigol, mis pühendatud Ernst Enno 140. süniaastapäevale – esinevad Anne Maasik, Heikki-Rein Veromann, Jaak Tuksam ja Andre Maaker.

Hind koos kultuuriprogrammi, laupäevase lõuna- ja õhtusöögi, pühapäevase hommiku- ja lõunasöögi ning ööbimisega Tartumaa Tervisespordikeskuse kämpingus Elvas 40 eurot, õpilastele 20 eurot. Lapsed, kes veel koolis ei käi, tasuta.

 

Buss nr 9

Väljub Tallinnast Rahvusraamatukogu eest pühapäeval 8.15, tagasi Tallinnas pühapäeval 20.30.

Teeme kaasa Eesti Looduskaitse Seltsi kokkutuleku ekskursiooni marsruudil Valguta - Hellenurme – Otepää – Pühajärve – Leigo. Leigol kuulame väikest järvemuusikakontserti, mis pühendatud Ernst Enno 140. süniaastapäevale – esinevad Anne Maasik, Heikki-Rein Veromann, Jaak Tuksam ja Andre Maaker.

Sõidu hind koos lõunasöögi ja kontserdiga 20 eurot, õpilastele 10 eurot. Lapsed, kes veel koolis ei käi, tasuta.

 

Info ja registreerimine

Palume kindlasti ära märkida, millise bussiga tulete. Info telefonil 5647 6297 (Jaan Riis), registreerumine retked@looduseomnibuss.ee.

Looduse Omnibussi ettevõtmisi toetavad Eesti Energia ja KIK

ELKS-i kokkutuleku retkedel Eesti Energia soodustus ei kehti

Hellenurme paisjärv. Foto: (CC) Iifar / Wikipedia

Vaata seltsi esimehe Jaan Riisi avakõnet kokkutuleku avamisel 1. augustil:

 

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.