Avaleht

Looduse Omnibuss soovitab: valimised, Volkonski ja Vereta Jaht

15.10.2017 - 18:00 - 19:00

 

Kohalikud valimised

Elektrooniline hääletamine lõpeb täna, kolmapäeval kell 18, eelhääletamine kell 20. Valimistepäev on pühapäeval, 15. oktoobril.

Meie soov on, et Tallinna volikokku pääseks ka mõni loodust tundev ja keskkonnaküsimustes orienteeruv inimene. Meie soovitusi näed siit.

 

Eesti Loodusmuuseumis on sel neljapäeval külas Peeter Volkonski

12. oktoobril kell 18 on Eesti Loodusmuuseumi Öökulli akadeemias külas Peeter Volkonski.

Neljapäevaõhtuses akadeemias uurime, kuidas rütmid meid seovad. Räägime rütmidest looduses, inimeses ja muusikas - tule kuulama!

Peeter Volkonski on Eesti muusik, näitleja ja teatrilavastaja. Tema sulest on ilmunud mitmed raamatud, sh luulekogud. Volkonski on enim tuntust kogunud punkbändiga Propeller ning ta on laulnud ka ansamblites E=mc2, Hõim ja ROSTA Aknad.

Öökulli akadeemias osalemiseks ei ole vajalik eelnev registreerimine, osaleda saab muuseumipiletiga (õpilasele ja pensionärile 3 €, täispilet 5 €).

Eesti Loodusmuuseum asub Tallinna vanalinnas, aadressil Lai 29a.

Toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus

 

Vereta jahi juubelinäitus

Neljapäeval, 12. oktoobril kell 17 avatakse RMK Tallinna kontori aatriumis Vereta jahi loodusfotode näitus.

Juba 20. korda toimunud Vereta jahti peeti tänavu Põlvamaal, kus “saakloomaks” oli metskits. RMK Tallinna kontori aatriumis on vaatamiseks väljas žürii poolt valitud 64 tööd. Näituse avamisel kuulutatakse välja ka võidutööd.

Vereta jaht on pärisjahile sarnanev jaht, kus relvadeks fotokaamerad, laskemoonaks mälukaardid ning jahisaagiks hulgaliselt looma- ja looduspilte. Ei ühtegi pauku, ainult vaiksed kaameraklõpsud. Vereta jahi eesmärgiks on iseloomustada piltide kaudu piirkonna maastikke ja selle asukaid.

Näitus jääb avatuks 14. novembrini.

Vereta jahti korraldavad RMK ja Overall Eesti AS


Foto: Indrek Ilomets

 

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.