Avaleht

Looduse Omnibuss soovitab: loodusmuuseumi loodusõhtul on külas Mart Jüssi

19.04.2018 - 18:00 - 20:00

Eesti Loodusmuuseumis
Neljapäeval, 19. aprillil kell 18

Ootame kõiki loodushuvilisi Eesti Loodusmuuseumisse selle kevade viimasesse Öökulli akadeemiasse. Loodusõhtul on sel korral külas Mart Jüssi ning teemaks hülged.

Arutleme hüljeste kasulikkusest ja kahjulikkusest inimesele, räägime müütidest ja tegelikkusest. Küsime, kas inimestel on hüljeste hinge- ja igapäevaelust midagi õppida ning kuidas mõjutavad meie igapäevased harjumused elu Läänemeres. 

Mart Jüssi on teinud hülgeuuringuid nii Läänemeres, Skandinaavias, Šotimaal kui ka Kaspias aastast 1989. Ta on hülgesõber ja –uurija, kes usub keskkonnateadlikkuse suurendamise võimalikkusesse hülgejutu vestmise kaudu – ka loodusõhtul kuuleme Mart Jüssi seiklusrohketest kohtumistest „karvakaladega“. 
Öökulli akadeemias osalemiseks ei ole vajalik eelnev registreerimine, osaleda saab muuseumipiletiga (õpilasele ja pensionärile 3 €, täispilet 6 €).

Eesti Loodusmuuseum asub Tallinna vanalinnas, aadressil Lai 29a.

Märgi ennast loodusõhtul osalejaks ka Facebookis ning kutsu sõbrad ka kuulama!

Kõik kes soovivad aga lisaks ka Läänemere merielukad oma silmaga üle kaeda, on oodatud suvistele Prangli Reiside plaanilistele hülgevaatlusretkedele. Millega täpsemalt tegu, saab lähemalt lugeda siit! Retkedele saab registreeruda nii Prangli Reiside kodulehel kui Eesti Loodusmuuseumi Öökulli akadeemias kohapeal.

 

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.