Avaleht

Looduse Omnibuss soovitab: Eesti Looduskaitse Selts andis välja albumi "Eesti rahvusmaastikud sõnas ja pildis" ning alustas toetuskampaaniaga seltsimaja remondiks

11.11.2018 - 19:00 - 19:01

Looduse Omnibuss soovitab

Eesti Looduskaitse Selts andis välja raamatu "Eesti rahvusmaastikud sõnas ja pildis". Autorid Juhani Püttsepp ja Ingmar Muusikus, kaassõna Fred Jüssi.

Album on pühendatud Eesti Vabariigi 100. juubelile ja Jaan Eilarti 85. sünniaastapäevale. Üks raamat, kaks kaant: üks suvise Kakerdaja rabamaastikuga ja teine lumise Haanjamaa talvepildiga. Raamat ilmus koostöös Keskkonnaministeeriumi ja Keskkonnainvesteeringute Keskusega ning seda ei ole võimalik poelettidelt osta. Osa tiraažist läheb koolidele ja raamatukogudele. Küll aga on võimalik teost saada Eesti Looduskaitse Seltsist, toetades meie Koidu 80 seltsimaja remonti. Selleks puhuks on eraldi arveldusarve, mille kontonumber on EE841010220047952017 (saaja: Eesti Looduskaitse Selts), mille laekumisi kasutatakse vaid Koidu 80 seltsimaja remondiks. Esimeseks tööks on elektrisüsteemi uuendamine. Samuti jätkame läbirääkimisi Tallinna linnaga hoonestusõiguse saamiseks Koidu 80 kinnistule.

Kõik, kes toetavad vähemalt 25 euroga, saavad kingituseks esindusliku suureformaadilise albumi. Seltsi maja remondi esimesed toetajad on Vootele Hansen, Arvo Veskimets, Arvo Iital, Piret Reimann, Piret Eensoo, Jaan Riis, Tiit Pääsuke, Toomas Tiivel, Jüri Arrak, Jüri Kõiv.

Raamatu saab kätte Eesti Looduskaitse Seltsist või seltsi üritustelt. Eelkokkuleppe korral saab albumi kätte ka Looduse Omnibussi retkedelt.

Täpsem info: Jaan Riis, tel. 5647 6297, Arvo Veskimets, tel. 5349 8109.

Vaata ELKS-i lehelt ka rahvusmaastike galeriid.

 

Teated

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.