Avaleht

Kutsun kolmedele valimistele!

28.02.2015 - 22:55 - 23:00

Tamm aasta puuks, Riis looduskaitsjana ja Vabaerakond riigikokku ning parimad looduspildid Looduse Aasta Foto 2015 konkursile!

1. Kutsun andma oma häält Euroopa Aasta Puu valimistel, et Orissaare tamm jalgpalliväljakul saaks ikka esimeseks. Hääle saab anda veebruari lõpuni siit: http://www.treeoftheyear.org.
2. Kutsun pühapäeval riigikogu valimistele. Hääletage oma ringkonnas meie nimekirja kandidaatide poolt, keda teate kui häid loodussõpru ja kultuuriinimesi. Ise kandideerin Vabaerakonna nimekirjas ankrumehena (nr 597) Tallinna kesklinna, Lasnamäe ja Pirita ringkonnas. Soovitage sedasama ka sõpradele. Usun, et uus riigikogu keskkonnakomisjon vajab ka looduskaitsjat.
3. Kutsun valima oma parimaid looduspilte ja need Looduse Aasta Foto 2015 juubelikonkursile saatma. Pilte saab saata kuni 10. märtsini siit: http://laf.loodusemonibuss.ee. Parimad valib välja žürii Rein Marani juhtimisel.

Kutsun ka loodusõhtule 2. märtsil Rahvusraamatukogus, kus esilinastub Rein Marani uus film “Suvisted Tammealusel”. Seal kuulutan Eesti looduskaitse Seltsi nimel välja veebruarikuu Keskkonnateo ja Keskkonnaämbi saajad.

Jaan Riis
Looduse Omnibuss

 

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.