Avaleht

Õhtune retk TaevaniMaani Meistrikotta Paul Neitsovi ja Silvia Ilvese kontserdile ning keraamikat uudistama

16.10.2019 - 17:15 - 22:00

Vabandame, kohad on täis!
Looduse Omnibuss Tallinn
Kolmapäeval, 16. oktoobril 2019

Kui mõned päevad tagasi käisime Määra Mäe Meistrikojas külas keraamik Eva Raudkivil, siis nüüd sõidame Raplasse TaevaniMaani Meistrikotta, kus meid ootab tema tütar Maria. Veedame õdusa õhtu meistrikoja uutes ruumides, kus näha ja osta saab kaunist keraamikat.

Õhtu kõrghetkeks on kitarrivirtuoos Paul Neitsovi ja tšellist Silvia Ilvese kontsert „Pärdist Metallicani“.

Paul Neitsov on mees, kelle nime ette käib tavaliselt „kitarrivirtuoos” ning keda Hannes Võrno oma saates on nimetanud lausa „Eesti Paganiniks”. Ta on teinud nii soolokarjääri kui astunud üles mitmetes ansamblites nagu näiteks Svjata Vatra, Sireli, Wilhelm ning duodes Brigita Murutari, Margus Vaheri, Indrek Kalda, Ruslan Trotšinski, Aapo Ilvese, Jaan Pehki ning Tõuniga. Paul ise tutvustab end tagasihoidlikult lihtsalt „pillimehena”. Seekord on Pauli kontserdil külaliseks aga Eesti tšellokuninganna Silvia Ilves. Koos võlutakse publikut selliste rokijumalate nagu AC/DC ja Rammsteini paladega, aga loomulikult ei puudu kavast ka Arvo Pärdi "Ukuaru valss".

Muusika- ja keraamikaõhtul on avatud ka puhvet.

Buss väljub Rahvusraamatukogu eest 17.15, tagasi Tallinnas kell 22.

Sõidu hind koos kontserdipiletiga 22 eurot.

Registreerimine retked@looduseomnibuss.ee. Info tel. 5647 6297. Vajalik täpne nimeline registreerimine. Saadame kinnituse ja arve.

Looduse Omnibussi ettevõtmisi toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus

 

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.