Avaleht

Õhtune retk TaevaniMaani Meistrikotta Mari Kalkuni kontserdile ning keraamikat uudistama

13.08.2020 - 17:52
Looduse Omnibuss Tallinn
Neljapäeval, 13.august 2020
 
Sõidame Raplasse TaevaniMaani Meistrikotta, kus meid ootab Määra Mäe Meistrikoja perenaise Eva Raudkivi tütar Maria Mettas. Veedame õdusa õhtu meistrikojas, kus näha ja osta saab kaunist keraamikat. Avatud on kohvik, sees, õues ja terrasil. Õhtu kõrghetkeks on Mari Kalkuni kontsert.
 
Viljakas looja ja laulja Mari Kalkun on karismaatiline esineja, kelle muusika jutustab lugusid metsast ja linnast, laiast maailmast ja elust enesest. Tema kontserdid on ehedad ja isiklikud peegeldades aastaaegade rütme ja kutsudes kaasa ümisema. Mitmekülgne muusik valdab erisuguseid pille ning tema isikupärane hääl on ühtaegu õrn ja vägev. Mari meeldejäävad meloodiad ja ruumilised helimaastikud on teemade poolest üldinimlikud ja toetuvad tema Võrumaa juurtele. Mari muusika on justkui pelgupaik, kust ta ammutab rahu ja kindlust ning pakub seda ka teistele. 
 
Mari Kalkun on oma kontsertidega esinenud enamikes Euroopa riikides, New Yorgis ning käinud kuuel ringreisil Jaapanis.  Tema muusika on leidnud märkamist muusika tunnustussündmustel ja kriitikute poolt
 
Retk toimub koostöös Loodussõprade Seltsiga.
 
Buss väljub Rahvusraamatukogu eest kell 17.15. Tagasi Tallinnas kell 22.15
Sõidu hind koos kontserdipiletiga  25 eurot.
Palume registreerida e-posti teel retked@looduseomnibuss.ee. Vajalik täpne nimeline registreerimine. Info telefonil 5647 6297. Saadame kinnituse ja arve.
 
Looduse Omnibussi ettevõtmisi toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.
 
Jälgime nii bussisõidul kui ka kontserdil ohutusreegleid ja Terviseameti soovitusi.
 
Bussisõidul soovitame kasutada maski või salli. Bussis on olemas käte desinfitseerimisvahend.
 
Juhul kui on esinenud vähemalt üks järgmistest sümptomitest viimase kahe nädala jooksul:
 
Köha
Palavik 37,5°C
Hingamisraskused
Kurguvalu.
 
Olete olnud kuni 14 päeva enne retke algust kokku puutunud inimes(t)ega, kellel on diagnoositud koroonaviirus või esinevad asjakohased sümptomid.
 
Palume mitte tulla.

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.