Päevakorral
Teatriretk Pärnusse muusikalist suvelavastust Valgrest vaatama II
12.08.2026Kolmapäeval 12.augustil 2026
Vabandame, kohad on täis
12.08.2026 sõidame veelkord Pärnusse muusikalist suvelavastust Valgrest vaatama
OSADES:
Sander Roosimägi,
Simeoni Sundja, Hardi Möller (Eesti Noorsooteater), Mihkel Kuusk, Johannes Richard Sepping (Rakvere teater), Hele Palumaa (Tallinna Linnateater), Luisa Lõhmus, Saara Kaljujärv, Silva Pijon (Must Kast), Hardo Adamson, Harriet Toompere (Eesti Draamateater), Carmen Mikiver (Endla teater), Indrek Taalmaa, Argo Aadli (Tallinna Linnateater)
Muusikud, tantsijad.
LAVASTAJA: Kaili Viidas
AUTOR: Ott Kilusk
KOSTÜÜMIKUNSTNIK: Gerly Tinn
LAVAKUJUNDAJA: Indrek Aija
VALGUSKUNSTNIK: Ivar Piterskihh
MUUSIKAJUHT: Feliks Kütt
LAULUÕPETAJA: Ele Sonn
KOREOGRAAF: Ingmar Jõela
Raimond Valgre – sõpradele lihtsalt Raim.
Kes oli see mees kõigi nende kaunite laulude taga? Piltidel päikesest pruun, särava naeratusega rahva lemmik. Popstaar enne, kui see sõna üldse kasutusele tuli. Tütarlaste unelm ja emade hirm – iga peo intrigeeriv keskpunkt. Mõned ütlevad, et Raim oli romantik või elukauge unistaja, teised, et elupõletaja, joomar, lootusetu südametemurdja. Igal juhul oli ta kunstnik – nii elus kui loomingus.
Lavastus „RAIM" avab Raimond Valgre loo nii, nagu me pole seda varem näinud.
Toimumispaigaks on praegune Kuursaal – kunagine Rannasalong, kus võis Valgret näha musitseerimas klaveri, kitarri, akordioni või trummide taga ja kus tema muusika svingis esimest korda läbi vabameelsete suveööde.
Pärnust saab loos mitte pelgalt taust, vaid võrgutav kaaslane – linn, mille kuumad liivad, meresoolased huuled ja pulbitsev valgus kujundasid nii mõnegi olulise hetke Raimond Valgre elust.
Näiliselt on kõik Pärnu suved sarnased. Aga alati on miski ka teisiti, sest Raim ei saabu mitte kunagi sama mehena, kellena ta tuli varem.
Kõigi nende valsside ja tangode saatel kukkusid pommid ja varisesid kokku elud. Ka Raimondi oma. Mürisev sõda, vahetuvad riigikorrad, suhted sõprade ja naistega ning üha süvenev alkoholilembus muudavad seda rõõmsameelset, hollywoodlikke lööklaule kirjutavat meest tundmatuseseni.
Lavastus jälgib Raimond Valgre suvesid Pärnus – 1939 kuni 1949 –, kuid liigub ajas tagurpidi, kibedast enesehävitamisest lootusrikaste unistuste poole. Nii muutub teekond poeetiliseks tagasivaateks: publik näeb Raimondi elu mitte hääbumas, vaid särama löömas.
Igal ajal on oma raimondid, kes püüdlevad lava ja publiku armastuse poole. Kaili Viidase lavastuses astuvad lavale tänase põlvkonna noored näitlejad, muusikud ja tantsijad, kes aitavad hoida elus idealistlikku usku paremasse homsesse. Läbi kolme vaatuse ühendavad noored artistid elava muusika, tantsu ja draama, et tuua lavale nii legendaarsed lood kui ka nende taga olev inimene – vastuoluline, haavatav, kirglik ja õrn.
„RAIM” on lugu heliloojast, kelle laulud on Eesti kultuuri lahutamatu osa, ja linnast, mis neile lauludele andis lõputu suve kustumatu valguse.
Etendus toimub vabas õhus Kuursaali õuel.
Tund enne ja peale etendust ning vaheaegadel on avatud õuekohvikud.
Etendus on kolmes vaatuses, kahe vaheajaga.
Etendus kestab 3 tundi ja 50 minutit.
Buss väljub Rahvusraamatukogu ( Tõnismägi 2) eest kell 16.00
Tagasi Tallinnas öössel kell 00.45
Sõidu hind koos teatripiletiga 79 eurot
Palume registreerida e-posti teel retked@looduseomnibuss.ee. Vajalik täpne nimeline registreerimine. Info telefonil 5647 6297. Saadame kinnituse ja arve.
PALUME REGISTREERIDA ENNAST JUHUL KUI OLETE OMA SÕIDUSOOVIS KINDEL!

Retk Ain Mäesaluga Riia linna 825.sünnipäeva tähistama
15.08.2026Laupäeval 15.augustil 2026
15. augustil tähistab Riia linn oma 825. sünnipäeva suurejooneliste pidustustega. Vanalinn muutub sel päeval elavaks Euroopa kultuuriruumiks, mille tänavatel esinevad muusikud, kohata võib kloune ja "Butõ liikuvat teatrit“. Toomväljakul toimub traditsiooniline käsitöölaat, kust saab osta Läti meistrite ehtsaid tooteid.
Riia vanalinna tänavatel, parkides, haljasaladel ja Väina jõe kaldal on avatud toidunautlejate ja piknikualad, loovtöötoad ja kauplemiskohad. Riia suurim sünnipäevarestoran on avatud Läti Rahvusooperi ja -balleti haljasalal, kus mitmekülgset toiduvalikut täiendavad muusikalised etteasted. Uzvarase pargis toimuv üritus Avasta ime! kutsub sel päeval osa saama hämmastavatest tänavakunstietendustest ja vaatama tunnustatud tänavakunstnikke Suurbritanniast, Rootsis Belgiast Hispaaniast, Eestist ja Ungarist.
Kell 14.00-16.00 Eksporta tänaval (Elizabetese tänavast kuni Vanšu sillani) - kahetunnine motospordi show linnatänavatel, kus heli, kiirus ja täpsus on põhjas. Red Bull Showrun - unikaalne motospordi show, mis toob otse linna südamesse kokku maailmatasemel tehnika, sportlased ja energia. See saab olema sündmus, kus motosport astub ringrajalt välja ja läheb tänavatele. Kuuled mootorite mürinat. Näed rehvisuitsu. Tunned kiirust kogu oma kehaga. Suurel laval astuvad üles Läti populaarseimad lauljad ja ansamblid.
Riia 825 aasta tähistamiseks avaldatakse austust linna kuulsaimale traditsioonilisele küpsetisele Vecrīga". Üle 25 pagariäri ja kohviku võtavad sellest osa ja pakuvad oma linna kulinaarset ikooni.
Retke juhib ja sõidul Riiga ja tagasi tutvustab bussis Riia linna rajamisega seotud sündmusi ning Riia vanemat ajalugu, aga ka seiku ja lugusid Lätimaast ajaloolane Ain Mäesalu.
Liituda saab ka Pärnust.
Buss väljub Rahvusraamatukogu (Tõnismägi 2) eest kell 6.45 ja tagasi Tallinnas kell 23.30
Sõidu hind 60 eurot
Palume registreerida e-posti teel retked@looduseomnibuss.ee. Vajalik täpne nimeline registreerimine. Info telefonil 5647 6297.
Pass või ID kaart kaasa.
Saadame kinnituse ja arve.
Oma sõitudele ootame rõõmsameelseid ja toredaid inimesi, kes on valmis koos meiega avastama uusi kauneid paiku.
PALUME REGISTREERIDA ENNAST JUHUL KUI OLETE OMA SÕIDUSOOVIS KINDEL!

Suveretk Juku-Kalle Raidiga Sillamäele, Narva, laevaga Narvast Narva-Jõesuusse ning Kreenholmi ja Narva Veneetsiat vaatama II
16.08.2026
Pühapäeval 16.augustil 2026Sõidame Sillamäele laevaga Narvast Narva-Jõesuusse ja Kreenholmi. Retke juhtiks ajakirjanik Juku-Kalle Raid. Sillamäel vaatame uhket Stalini ajast pärit ja renoveeritud Kultuurikeskust. Jalutame Odessa treppidel ja renoveeritud promenaadil ja vaatame kesklinna viiekümnendate aastate miljööd.
Sõidame Narva ja teeme 1 tund ja 20 minutise laevasõidu väikese reisilaevaga Caroline mööda piirijõge Narvast Narva-Jõesuusse, kus meid ootab Eesti uhkeim liivarand. Käime suplemas ja vaatame mis on säilinud kuurortlinna kunagisest hiilgusest.
Narva tagasi jõudes külastame Kreenholmi ja Vaatame Narva Veneetsiat ning teisi linna huviväärsusi.
Kuna sõidame mööda piirijõge, siis on vajalik, et oleks pass või ID kaart kaasas.
Retkel teeme poepeatuseid Sillamäel ja Narvas. Enne laevasõitu Narvas kinnitame keha söögikohas Vana Iiri Pubi.
Sõidu hind koos laevapileti, Kreenholmi ekskursiooniga ja lõunasöögiga 95 eurot, kooliõpilastele 65 eurot.
Buss väljub Rahvusraamatukogu ( Tõnismägi 2 ) eest kell 8.45 Tagasi Tallinnas kell 22.15
Palume registreerida e-posti teel retked@looduseomnibuss.ee. Vajalik täpne nimeline registreerimine. Info telefonil 5647 6297.
Oma sõitudele ootame rõõmsameelseid ja toredaid inimesi, kes on valmis koos meiega avastama uusi kauneid paiku.
Saadame kinnituse ja arve.
PALUME REGISTREERIDA ENNAST JUHUL KUI OLETE OMA SÕIDUSOOVIS KINDEL!

Retk Toomas Kümmeliga Loviisa Vanade Majade päevale ja Porvosse
29.08.2026Laupäeval 29.augustil 2026
Sõidame ka sel aastal Loviisa Vanade Majade päevale.
Augustikuu viimasel nädalavahetusel pakuvad Loviisa kesklinn ja selle ümbrus põnevat uudistamist. On avatud üle 40 koha, mis näitavad oma ainulaadsest arhitektuuripärandit. Avatud on aiad ja hoovid, kus toimuvad hoovimüügid, saab kuulata muusikat, istuda aias ja nautida head kohvi ja kooki.
Toimub ka suur vana kraami turg kust võib leida nii mõndagi põnevat.
Käime ka Porvoos ja Brunbergi šokolaadivabrikupoes ja külastame Malmgårdi lossi mõisapoodi, et oma helbevarusid ja muid mahetooteid osta.
Retke juhib ja Soome väikelinnu tutvustab geograaf ja ajakirjanik Toomas Kümmel.
Buss väljub Rahvusraamatukogu ( Tõnismägi 2 ) eest laupäeval kell 5.45
Viking Line laev väljub A terminalist kell 7.00
Tagasi Tallinnas kell 23.00
Sõidu hind 145 eurot hinnale lisandub Loviisa Vanade Majade päevapilet.
Palume registreerida retked@looduseomnibuss.ee. Info telefonil 56476297.
Vajalik täpne nimeline registreerimine koos sünnikuupäevaga laevapiletite ostmiseks.
Palun andke teada kas soovite hommiku- või õhtusööki. Saadame kinnituse ja arve.
Hommikusöök 17 eurot
Õhtusöök 31 eurot
Palume registreerida retked@looduseomnibuss.ee. Info telefonil 5647 6297. Vajalik täpne nimeline registreerimine koos sünnikuupäevaga
laevapiletite ostmiseks. Palume kindlasti märkida, kas soovite hommiku või õhtusööki. Saadame kinnituse ja arve.
Arved tuleb tasuda tähtajaks.
Oma sõitudele ootame rõõmsameelseid ja toredaid inimesi, kes on valmis koos meiega avastama uusi kauneid paiku.
Palume end registreerida, kui olete kindlad tulijad !
PALUME REGISTREERIDA ENNAST JUHUL KUI OLETE OMA SÕIDUSOOVIS KINDEL!

Suveretk Pärnusse Endla Teatri etendust „25 °C ja päike“ vaatama
04.09.2026Reede 04. septembril 2026
Sõidame septembri alguses Endla Teatri etendust „25 °C ja päike“ vaatama.
Lavastaja Laura Jaanhold
Lavastusdramaturg Paul Piik ( Kinoteater)
Kunstnikud Illimar Vihmar
Muusikaline kujundaja Taavi-Peeter Liiv
Videokujundaja Mikk-Mait Kivi
Valguskunstnik Ivar Piterskihh
Osades Liis Karpov, Oskar Seeman, Kadri Rämmeld, Tambet Seling
Tahaks suve juba. Ma ei jõua ära oodata. Soojad ilmad, päike, paljajalu kõndimine liivas, paljajalu kõndimine murul, paljajalu kõndimine...
Hommikud on valged, õhtud on valged. Mängin Pärnu rannas võrku või võtan lihtsalt päikest. Mul on aega teha uinakut, mul on aega lugeda raamatut. Lapsed kilkavad vees. Kõik looduses õitseb, kusagil ootab üksik võrkkiik ja kusagil keegi grillib või niidab muru. Mesilased korjavad mett, vanaema maasikaid. See hetk võiks kestma jäädagi.
„25 °C ja päike“ on Laura Jaanholdi lavastus mõnust, rõõmust, soojusest ja puhkusest. See on aastaajast, mida eestlased ootavad ja igatsevad. Millal külastada Eestit? Suvel. Millal külastada Pärnut? Kindlasti suvel. Pärnus on nüüd kaksteist kuud suvi - kolm kuud õues ja üheksa teatris. „25 °C ja päike“ ongi suvi.Buss väljub Rahvusraamatukogu ( Tõnismägi 2) eest kell 16.15
Tagasi Tallinnas kell 23.45
Sõidu hind koos teatripiletiga 54 eurot.
Palume registreerida e-posti teel retked@looduseomnibuss.ee. Vajalik täpne nimeline registreerimine. Info telefonil 5647 6297. Saadame kinnituse ja arve.
Pileteid ümber vahetada teiste kuupäevade vastu ei saa. Samuti ei oste me pileteid tagasi.
Arved palume tasuda tähtajaks.

Septembrikuu teatriretk Pärnusse Endla Teatri etendust "Mullingari kandis" vaatama
05.09.2026Laupäeval 05.septembril 2026
Sõidame Endla Teatrisse etendust "Mullingari kandis" vaatama.
Romantiline draama „Mullingari kandis“
Lavastaja Madis Kalmet
Autor John Patrick Shanley
Kunstnik Kristiina Põllu
Tõlkija Martin Algus
Valguskunstnik Ivar Piterskihh
Muusikaline kujundaja Peeter Konovalov
Osades Jaan Rekkor, Sten Karpov, Karin Tammaru, Carmen Mikiver
Kaugel keset Iirimaad, seal kusagil Mullingari kandis, elavad Rosemary ja Anthony – kaks keskeale lähenevat endassetõmbunud üksiklast. Nende kodutalud, vanad karjafarmid, asuvad nii tihedalt kõrvuti koos, et ühe kuurist on kuulda, kui teise köögis veekann vilistama hakkab. Ja ometi on just need talud, karjatarad ja perekondadevaheline vaen kaht naabrit lapsepõlvest saati eraldanud. Nii võib esmapilgul tunduda, et Rosemary ei arva Anthonyst suurt midagi, kuigi tegelikult on ta juba aastaid oodanud, et häbelik mees oma kummalisest tardumusest ärkaks ja kodusest karjamaasiilust enamat märkaks. Kui Anthony vanaldane isa ühel päeval mõista annab, et plaanib kodutalu veidrikust poja asemel kaugele sugulasele pärandada, asub Rosemary tegutsema ning ka Anthony avastab tasahilju, et tema õnne võti võib olla just visa ja kangekaelse Rosemary käes. on kiskunud lootusetult vasakule, selgub, et lõppkokkuvõttes läks kõik just nii, nagu minema pidi.
Buss väljub Rahvusraamatukogu ( Tõnismägi 2) eest kell 16.00
Tagasi Tallinnas kell 23.45
Sõidu hind koos teatripiletiga 54 eurot
Palume registreerida e-posti teel retked@looduseomnibuss.ee. Vajalik täpne nimeline registreerimine. Info telefonil 5647 6297. Saadame kinnituse ja arve.
Pileteid ümber vahetada teiste kuupäevade vastu ei saa. Samuti ei oste me pileteid tagasi.
Arved palume tasuda tähtajaks.

Teatriretk Tartusse kirjandusloolist lavakava "Siuru sügis" vaatama
09.09.2026Kolmapäeval 09.septembril 2026
Sõidame Tartusse Eesti Rahva Muuseumi kirjandusloolist lavakava "Siuru sügis" vaatama.
Lavastaja: Jaanus RohumaaKunstnik: Mae KiviloLaval: Maris Jesse, Margus Kasterpalu, Toomas Kiho, Kalev Kudu, Urmas Kõljalg, Ilmar Raag, Toomas Lunge ja Tiit Pruuli
Kirjanduslooline lavastus "Siuru sügis" on mõtteline järg kaheksakümnendate keskpaigas Tartu Ülikoolis tegutsenud luuleteater "Valhalla" poolt 1985. aasta novembris esietendatud lavastusele "Siuru. Carpe diem", mis jutustas Siuru kirjandusliku rühmituse sünniloo. Et siurulaste hulka kuulus ka tulevasi pagulaskirjanikke, kelle teostest ja elulugudest nõukogude kirjanduslugu pigem vaikis (Gailit, Adson, Under, Visnapuu), muutus nende tekstide avalik esitamine tolles ajas oluliseks (mitte ainult kirjandus-) sündmuseks. Üks tollane esitaja on meenutanud: Me lugesime Underi sonette sirelitest ja lõppematutest sukkadest, aga kõik said aru, et jutt käib vabadusest.
Nüüd on "Valhalla" liikmed otsustanud taas korraks kokku tulla, et rääkida 40 aastat hiljem siurulaste saatusest pöörastel ja pöördelistel aegadel 1940–1951 (iseseisvuse kaotamisest Visnapuu surmani).
Kirjandusteadlane Tiit Hennoste kirjutab: Siuru kevad oli lühike, rõõmus ja lõõskav. Sellele järgnes paarkümmend aastat viljarikast suve. Aga kuldset sügist ei tulnud. Tulid okupatsioonid, repressioonid ja pagulus. Neis lugudes räägivad siurulased mitmendat korda oma kevade kirgedest ning esimest ja ainsat korda ka Siuru sügise süngusest. Neis lugudes saavad kokku elu, ilu ja valu.
Buss väljub Rahvusraamatukogu ( Tõnismägi 2) eest kell 15.00
Tagasi Tallinnas kell 24.00
Sõidu hind koos teatripiletiga 65 eurot
Palume registreerida e-posti teel retked@looduseomnibuss.ee. Vajalik täpne nimeline registreerimine. Info telefonil 5647 6297. Saadame kinnituse ja arve.
Pileteid ümber vahetada teiste kuupäevade vastu ei saa. Samuti ei osta me pileteid tagasi.

Sügisene teatriretk Pärnusse Endla Teatrisse menulavastust "Rocco ja tema vennad" vaatama
17.09.2026Neljapäeval 17.septembril 2026
Septembri keskel sõidame Pärnusse Endla Teatri lavastust "Rocco ja tema vennad" vaatama. Etendus oli Endla publikulemmik 2025.
Osades Carmen Mikiver, Karl-Andreas Kalmet, Pääru Oja, Nils Mattias Steinberg, Ott Raidmets, Sten Karpov, Enn Keerd, Carita Vaikjärv, Fatme Helge Leevald, Liis Karpov, Kati Ong, Meelis Rämmeld, Vesse Leok või Johannes Eensalu, Henri Helemäe, Vallo Kappak, Andre Nael.
Lavastaja Kaili Viidas
Autor Luchino Visconti
Kunstnik Iir Hermeliin
Tõlkija Aleksander Kurtna
Dramatiseerija Ott Kilusk
Valguskunstnik Ivar Piterskihh
Muusikaline kujundaja Robi Salumets
Videokunstnikud Argo Valdmaa ja Antti Aalmaa
„Rocco ja tema vennad“ on võimas ja suurejooneline lugu neile, kes otsivad teatrist kirge, keerulisi suhteid, pingelisi olukordi, armastust, vihkamist, andestamist ja… poksi.
Pärast oma mehe surma otsustab lesestunud Rosaria koos oma viie pojaga alustada uut elu Põhja-Itaalias. Lihtsad ja siirad, elus kogenematud maapoisid, kes on kasvanud ema võimuka ja kiivalt armastava käe all, satuvad Teise Maailmasõja järgsesse tööstuslikku Milanosse. See on ahvatlusi täis suurlinn, mis ei uinu kunagi. Pimedates urgastes, kus raske päevatööga teenitud raha kaob ühe hetkega, mängib kuratlik džäss. Tänavatel lokkab kuritegevus ja prostitutsioon samaväärselt elujanu ja õnneihalusega. Kõige populaarsemaks spordialaks on poks, mis tõotab kiiret läbilööki ja raha. Paraku ei kontrolli inimesed oma saatusi ise, vaid lasevad end juhtida armastuse pimestaval jõul. Katoliiklikult kasinas perekonnas kasvanud poisid on sunnitud valima uute ja vanade väärtuste vahel, mis paneb proovile nende iseloomude varjatud küljed, au ja emaarmastuse. Lahendamatust olukorrast väljumiseks on kaks teed: alla anda ja lasta end lõplikusse pimedusse neelata või väljuda sellest kui pühak. Pühakud ei sünni aga ohvriteta.
Lavastus põhineb Itaalia režissööri Luchino Visconti 1960. aastal valminud ja paljude auhindadega pärjatud filmil „Rocco e i suoi fratelli“.Buss väljub Rahvusraamatukogu ( Tõnismägi 2) eest kell 16.15
Tagasi Tallinnas kell 23.45.
Sõidu hind koos teatripiletiga 56 eurot.
Palume registreerida e-posti teel retked@looduseomnibuss.ee. Vajalik täpne nimeline registreerimine. Info telefonil 5647 6297. Saadame kinnituse ja arve.
Pileteid ümber vahetada teiste kuupäevade vastu ei saa. Samuti ei oste me pileteid tagasi.
Arved palume tasuda tähtajaks.

Sügisene teatriretk Endla Teatri etendust "Tõde ja Õigus V" vaatama
18.09.2026Reedel 18. septembril 2026
Sõidame Pärnusse vaatama Endla Teatri etendust "Tõde ja Õigus V " vaatama.
Lavastaja: Ingomar Vihmar
Autor: A. H. Tammsaare
kunstnik, dramatiseerija ja muusikaline kujundaja: Ingomar Vihmar
valguskunstnik: Margus Vaigur
lauluõpetaja ja laulusõnade autor: Feliks Kütt
osades: Ago Anderson, Andrus Vaarik, Ireen Kennik, Jaan Rekkor, Kadri Rämmeld,
Karin Tammaru, Kleer Maibaum, Märt Avandi, Priit Loog, Tambet Seling, Astra Irene SusiBuss väljub Rahvusraamatukogu ( Tõnismägi 2) eest kell 16.15
Tagasi Tallinnas kell 23.30
Sõidu hind koos teatripiletiga 53 eurot.
Palume registreerida e-posti teel retked@looduseomnibuss.ee. Vajalik täpne nimeline registreerimine. Info telefonil 5647 6297. Saadame kinnituse ja arve.
Pileteid ümber vahetada teiste kuupäevade vastu ei saa. Samuti ei oste me pileteid tagasi.
Arved palume tasuda tähtajaks.
PALUME REGISTREERIDA ENNAST JUHUL KUI OLETE OMA SÕIDUSOOVIS KINDEL!

Sügisene teatriretk Pärnusse Endla Teatri etendust "Juulikuu lumi" vaatama
23.09.2026Kolmapäev 23.september 2026
Sõidame Pärnusse Endla Teatri etendust "Juulikuu lumi" vaatama
Lavastaja: Juhan Ulfsak (külalisena)
Autor: Juhan Ulfsak ja Eero Epner
Dramaturg:Eero Epner (külalisena)
osades: Priit Loog, Jaan Rekkor, Nils Mattias Steinberg, Kadri Rämmeld, Astra Irene Susi
Inspireeritud Quentin Dupieux’ filmist Yannick (2023)
Saabume teatrisse ja ootame õhtuselt lavastuselt meelekosutust. Näitlejad annavad parima. Nad proovivad oma mänguga puudutada hingekeeli ja vastata tähtsatele küsimustele. Aga tunneme, et see lavastus ei kõnele siiski piisavalt olulisest piisavalt hästi. Me otsustame sekkuda sündmuste käiku. Rulluvad lahti juhtumised, millel on tagajärjed kõigile: tõsised ähvardused ja sõbralikud vestlused, kriitiline nüanss ja naljakad episoodid, isiklikud pihtimused ja avalikud sõnavõtud.
Juhan Ulfsaki debüütlavastus Endla teatris kombineerib komöödia draamaga. Senistes lavastustes on Ulfsak loonud laval atmosfääre, milles põimuvad grotesk ja eksistentsialism, lihtne nali ja aeglaselt liikuvad hobused. Oma viimaste aastate lavastuste eest on Ulfsak pälvinud mitmel korral lavastajaauhinna.
Buss väljub Rahvusraamatukogu ( Tõnismägi 2) eest kell 16.15
Tagasi Tallinnas kell 23.45
Sõidu hind koos teatripiletiga 57 eurot.
Palume registreerida e-posti teel retked@looduseomnibuss.ee. Vajalik täpne nimeline registreerimine. Info telefonil 5647 6297. Saadame kinnituse ja arve.
Pileteid ümber vahetada teiste kuupäevade vastu ei saa. Samuti ei oste me pileteid tagasi.
Arved palume tasuda tähtajaks.

Pagination
- Lehekülg 1
- Järgmine leht