Avaleht

Looduse Omnibuss Tallinn: Retk Käsmu merepäevale Aleksei Turovskit ja David Rothenbergi kuulama

03.07.2008 - 03:00Looduse Omnibuss Tallinn

Laupäeval, 5. juulil 2008Retk Käsmu merepäevale Aleksei Turovskit ja David Rothenbergi kuulamaArne Vaigu korraldatava Käsmu merepäeva kava on rikkalik: loodusretked, näitused, kontserdid. Peaesinejateks David Rothenberg ja Robert Jürjendal, kelle kontsert viib meid vaalade maailma. Kuulame loodushelidest inspireeritud ilusat improvisatsioonilist muusikat. Akustilisest suhtlemisest loomariigis ja zoomuusikoloogilistel teemadel räägib Aleksei Turovski. Merepäeval saab näha Leila Katajameri ja Juhani Vaettineni fotonäitust Õitsevad laiud ja veealused aiad, mis tutvustab meile Soome lahe veealust maailma.

Lisaks matkadele Käsmu kaunites paikades võimalus pääseda paadiga merele ning õhtul vaadata etendust AHOI.Väljasõit Rahvusraamatukogu eest kell 10.00, tagasi Tallinnas kell 20, AHOI vaatajatele kell 23.30.

Sõidu hind koos merepäeva supiga (ilma teatrita) täiskasvanutele, sealhulgas üliõpilastele ja pensionäridele 175.-, õpilastele 125.- , lapsed, kes veel koolis ei käi, tasuta.


Sõidu hind koos merepäeva supiga ja teatripiletiga täiskasvanutele, sealhulgas üliõpilastele ja pensionäridele 325.-, õpilastele 275.- , lapsed, kes veel koolis ei käi, tasuta.


Info ja registreerimine 6 481 740, 56476297 info@looduseomnibuss.ee
www.looduseomnibuss.ee

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.