Avaleht

Looduse Omnibuss: Teatriretk Käsmu vaatama etendust AHOI

26.06.2008 - 03:00Looduse Omnibuss

Neljapäeval, 3. juulil 2008Teatriretk Käsmu vaatama etendust AHOIVaatame EMTA Lavakunstikooli 24. lennu tudengite poolt improviseeritud lavastust, mille põhja moodustavad tõestisündinud lood Käsmu kandi inimestest ning juhtumistest. Käsmu on olnud sajandeid oluline meresõitjate asula, kus peegeldub kõik see, mis on merega kooselamisel märgiline ja tähtis. Siin saavad kokku kõige romantilisemad lood ning puhas ja karm tegelikkus. Etüüdidel põhinev lugu räägib Käsmu lahe meristest meestest, noodistest naistest ja armunute kohtumisest.

Lavastaja Uku Uusberg, Kursuse juhendaja Hendrik Toompere jr Mängivad: Mait Joorits, Mikk Jürjens, Lauri Kaldoja, Marta Laan, Roland Laos, Marko Leht, Kertu Moppel, Jekaterina Nikolajeva, Liis Proode, Liisa Pulk, Katariina Ratasepp, Artur Tedremägi, Jüri Tiidus, Mihkel Tikerpalu, Hendrik Toompere, Kristjan Üksküla, Sandra Üksküla.


Loomulikult käime külas ka Aarne Vaigul.Väljasõit Rahvusraamatukogu eest kell 17.00, tagasi Tallinnas kell 23.30.Sõidu hind koos teatripiletiga täiskasvanuile, sealhulgas üliõpilastele ja pensionäridele 250.- ning õpilastele 200.-, lapsed, kes veel koolis ei käi, tasuta.

Info ja registreerimine 6 481 740, 56476297 info@looduseomnibuss.ee
www.looduseomnibuss.ee

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.