Avaleht

Välkkonkurss “Humoorikas looduspilt”

18.06.2020 - 13:39

Käimas on välkkonkursi “Humoorikas looduspilt” rahva lemmiku hääletus. Vaata, naera ise ja aita valida välkkonkursi “Humoorikas looduspilt” rahva lemmikpilt.

Välkkonkursile “Humoorikas looduspilt”, mis toimub fotovõistluse Looduse Aasta Foto 2020 raames, saabus 485 isemoodi vahvat, üllatavat ning naljakat fotot kokku 172 loodushuviliselt-fotograafilt.

Kuna näitamist väärivaid pilte saabus sedavõrd palju, siis otsustasime konkursile juurde lisada ka publikuhääletuse vooru.

Järjestikustel päevadel avame jooksvalt mitu uut galeriid žürii esimese valiku läbinud fotodest. Kui pilt meeldib, märgi pöidla või südamega. Iga galerii 5 enim hääli saanud pilti liiguvad edasi rahva lemmiku hääletuse finaalvooru.

Galerii 1: https://bit.ly/2UmIx7S
Galerii 2: https://bit.ly/2Yflihi
Galerii 3: https://bit.ly/3hgsyC7

Laste pildid: https://bit.ly/2YuGG2l
Noorte pildid: https://bit.ly/30zuuje

Finaalgalerii: (Avame reedel!)

Jälgi teateid Looduse Omnibussi kodulehelt http://www.looduseomnibuss.ee või Looduse Omnibussi Facebooki lehelt http://www.facebook.com/looduseomnibuss

Eelhääletus kestab kuni neljapäev, 11. juuni, kell 23.00. Reedel avame finaalhääletuse ning lõpptulemused koos konkursi žürii valikutega avaldame 15. juunil.

Välkkonkurss “Humoorikas looduspilt” toimub fotovõistluse Looduse Aasta Foto 2020 ja looduskaitsekuu raames.

Parima humoorika looduspildi auhind 250 eurone kinkekaart Looduse Aasta Foto sponsoritelt ning keraamik Anne Türni tantsiva hundi skulptuur. Välkkonkursi auhinnafond on 1000 eurot.
Konkursi korraldaja on Looduse Omnibuss ning võistlus toimub looduskaitsekuu raames koostöös pikaaegsete fotofirmadest partnerite Canoni esindaja Overalli, ning Sigma esindaja Fotoluksiga.

Lisaks toetavad Viking Line, Kunda Nordic, Stora Enso, RMK, Eesti Talleks, zone.ee jpt. Samuti Eesti Looduskaitse Selts, Keskkonnaministeerium, Keskkonnaamet, KIK ja Eesti Kultuurkapital. 

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.