Avaleht

Teatriretk Pärnusse "Windsori lõbusaid naisi" vaatama

23.05.2019 - 16:30 - 23:45

Vabandame, kohad on täis!
Looduse Omnibuss Tallinn
Neljapäeval, 23. mail 2019

Maailmakuulus komöödia viib publiku väiksesse Windsori linnakesse ning räägib loo abielust, rikkusest, armukadedusest ja valedest.

Autor William Shakespeare, lavastaja Ingomar Vihmar, tõlkija Georg Meri, kunstnik Jaanus Vahtra, valguskunstnik Margus Vaigur, muusikaline kujundaja Ingomar Vihmar. Osades Ago AndersonCarita VaikjärvCarmen MikiverFatme Helge Leevald, Gert RaudsepIngomar VihmarJaan Rekkor, Karl-Andreas KalmetKleer Maibaum VihmarLauri KinkMeelis RämmeldMärt AvandiNils Mattias SteinbergPeeter TammearuSander RebaneTambet Seling.

Väikelinnas peatuv härra John Falstaff otsustab oma kahaneva pangaarve täitmiseks võrdselt võrgutada kaks linnakese jõukaimat naist. Millega veetlevalt vananev alkohoolik aga arvestada ei oska, on naiste abikaasade armukadedus ning prouade endi ettevõtlikkus. Nutikate naiste osavate niiditõmmetega kaasneb paras ports jama Falstaffile ning rohkelt naeru nii naistele endile kui publikulegi.

Buss väljub Rahvusraamatukogu eest kell 16.30, tagasi Tallinnas 23.45.

Sõidu hind koos teatripiletiga 28 eurot.

Palume registreerida retked@looduseomnibuss.ee. Info telefonil 5647 6297. Vajalik täpne nimeline registreerimine, palume lisada ka kontakttelefoni. Saadame kinnituse ja arve. Kohtade arv piiratud.

Looduse Omnibussi ettevõtmisi toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus

 

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.