Avaleht

Soome tuntud loodusfotograafi Hannu Hautala fotonäituse "Metsapoeg" avamine TÜ Narva kolledžis

12.05.2016 - 16:00 - 17:00

Neljapäeval, 12. mail kell 16 avab Soome loodusfoto grand old man Hannu Hautala TÜ Narva kolledžis oma fotonäituse "Metsapoeg".

TÜ Narva kolledžis avatav fotonäitus "Metsapoeg" võtab kokku kogu fotograafi karjääri, mis algas 1966. aastal. Autor on näituse jaoks valinud ühe pildi iga aasta kohta ja kirjutanud sellele vaimuka kirjelduse olukorrast, kus pilt tehtud ja ka pildi peategelasest.
Hannu Hautala on Soome enimtuntud loodusfotograaf ja -kaitsja. Tema esimene loodusraamat „Erametsa elu“ ilmus 1968. aastal. Raamatu populaarsus ja tugev avalik toetus andis talle võimaluse tegeleda fotograafiaga täismahus.
Ta on avaldanud ligi 50 loodusraamatut, mida on tõlgitud enam kui 9 keelde ning saanud rohkelt auhindu ja tunnistusi kogu oma karjääri jooksul.
Näituse avamisele on oodatud kõik huvilised!

Pühapäeval, 15. mail korraldab Looduse Omnibuss retke Tallinnast, Tartust ja Virumaalt näitust vaatama. Retk Põlevkivimaale lõpeb kontsert-galaga Kohtla-Järve kultuurikeskuses, kus saab näha Looduse Aasta Foto 2016 fotovõistluse 700 parimat pilti. Muusikat pildikavadele loob Robert Jürjendal. Laulab Taavi Peterson, kõlavad Ruja ning Biitlite lood.

Kohapeal saab soodsalt osta ka Loodusfoto Aastaraamatut 2016.

 

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.