Avaleht

Seenioride loodusklubis saab sel korral teha näputööd

25.11.2016 - 15:00 - 18:00

25. novembril kell 15 kohtub Eesti Loodusmuuseumis taas Seenioride loodusklubi – oodatakse nii püsikülastajaid kui uusi liitujaid. Sel korral teeme esimesi ettevalmistusi jõuludeks ning meisterdame meeleolukaid kaarte.

Novembrikuu kohtumisel vaasatakse lähemalt sammalde vähetuntud rakendusvõimalusi näputöö tegemisel, uuritakse nii sammalde välist kui sisemist ilu ning valmistatakse kauneid postkaarte, kingisedeleid ning muid fantaasiarikkaid lahendusi. Kes soovib, saab kasutada eelmisel kohtumisel valmistatud seenepaberit.

Näputöö kõrvale jagab Eesti Loodusmuuseumi näituse „Vaprad ja ilusad. Peaosades: samblik ja sammal“ kuraator Loore Ehrlich uusi ja põnevaid teadmisi sammalde olemusest, vajalikkusest ning erinevatest kasutusvõimalustest. Kõik huvilised saavad enne loodusklubi kohtumise algust näitusega tutvuda.

Seekordses töötoas osalemiseks on vajalik eelregistreerimine!
Registreeruda
saab telefonil 6411 739 ning e-posti teel muuseum@loodusmuuseum.ee.

Seeniorite loodusklubisse on oodatud kõik loodushuvilised inimesed ja nende sõbrad, kes soovivad harivalt ja aktiivselt aega veeta ajaloolises Tallinna vanalinnas. Vanusepiirangut ei ole ning eelnev loodusteaduste taust pole vajalik.

Seenioride loodusklubisse pääseb iga kord muuseumipiletiga - pensionärile 3 eurot. Tasuda saab enne klubi algust kassasse.

Iga kohtumist võib võtta kui eraldi üritust ning osaleda sellel, mille teema huvi pakub.

 

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.