Avaleht

Looduse Omnibuss soovitab: seenioride loodusklubi alustab uut hooaega seeneteemadega

01.11.2016 - 00:00 - 00:01

Eesti Loodusmuuseumis
23. septembril kell 15-16.30 toimub seenioride loodusklubi selle sügise esimene kokkusaamine. Hooaja avaüritusel tutvume üheskoos Eesti Loodusmuuseumi seenenäitusega ning räägime sügisesest seenekorjamisest lähemalt.

Septembrikuu kohtumise teemaks on seened. Käime koos kuraatoriga ringi Eesti Loodusmuuseumi seenenäitusel ning uurime, millised on söödavad, mittesöödavad, tinglikult söödavad ning mürgised seeneliigid. Kõik osalejad on oodatud kaasa võtma ka seeni, mille määramisel nad spetsialistilt abi sooviksid.

Sügise teine kohumine toimub 28. oktoobril ning siis valmistame seenepaberit. Oktoobrikuu kohtumine on töötoa põhine ning sinna on vajalik eelregistreerimine. Seda saab teha helistades numbril 6411 739 või kirjutades e-postiaadressile muuseum@loodusmuuseum.ee.

Novembrikuus valmistume juba jõuludeks. Kasutame eelmisel kohtumisel tehtud seemnepaberit ning teeme näputööd ka samblike ja sammaldega. Ka novembrikuu kohtumisele on vajalik eelregistreerimine, mida saab teha helistades numbril 6411 739 või kirjutades e-postiaadressile muuseum@loodusmuuseum.ee.

Seenioride loodusklubi kohtub kord kuus, iga kuu neljandal reedel kell 15.00-16.30.

Kokkusaamised toimuvad Eesti Loodusmuuseumis, Tallinna vanalinnas, aadressil Lai 29a.

Klubi kohtumistele on oodatud kõik loodushuvilised inimesed olenemata vanusest.

Osaleda saab muuseumipiletiga, mille saab endale soetada muuseumi kassast enne ürituse algust (seeniorile/õpilasele 3€, täiskasvanule 5€, perepilet 10€).

 

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.