Avaleht

Looduse Omnibuss soovitab: festivali Juu Jääb peaesineja on Gilles Peterson

04.03.2016 - 23:58 - 23:59

Festival Juu Jääb
29. juuni - 3. juulil 2016

Sel aastal 20. sünnipäeva tähistava tulevikumuusika festivali Juu Jääb seekordne peaesineja on Suurbritannia muusik ja BBC raadio DJ Gilles Peterson, (www.gillespetersonworldwide.com) kes astub Muhus toimuval suursündmusel lavalaudadele 30. juuni õhtul.
Festivali peakorraldaja Villu Veski sõnul on legendaarse džässi populariseerija, produtsendi ja BBC raadio DJ Gilles Petersoni esinemine Muhu saarel tähelepanuväärne sündmus kogu Eesti jaoks: „Muusik, produtsent, mitmete plaadifirmade omanik ja
raadio DJ Gilles Peterson on jazzimaailma suurnimi, keda oleme Eestisse esinema oodanud 20 aastat. Nüüd lõpuks on võimalik eesti muusikasõpradel Gillesi imelist muusikat Muhu saarel oma kõrvaga kuulda. Ta on igati vääriline esineja 20. juubelifestivalil!“
29. juunil algava festivali peaesineja Gilles Peterson astub üles Muhu Muusikatalu vabaõhulaval 30. juunil koos MC Earl Zingeriga.
Sama õhtu programmis enne Gilles Petersoni esineb Muhu saarel ka Jukka Eskola Soul Trio Soomest. Gilles Peterson juhib Suurbritannia rahvusringhäälingus BBC populaarset muusikasaadet BBC 6 Music, kus ta on musitseerinud selliste tuntud nimedega nagu Thom Yorke (Radiohead), Flying Lotus (Brainfeeder), Bobby Womack, Kamasi Washington, Jamie xx, Bonobo & Kate Tempest ja paljud teised tuntud staarid.
Lisaks BBC 6 Music raadioshow’le juhib Peterson ka iganädalast ülemaailmset muusikasaadet, mis on üheaegselt eetris seitsmes riigis, sh Shanghais, Sydney’s ja Ukrainas.
Muhu saarel toimuv Tulevikumuusika festival Juu Jääb tähistab sel suvel 20. sünnipäeva. Festival algab 28. juunil ja lõppeb pühapäeval 3. juulil. Kontserdid toimuvad Muhu saarel ja Saaremaal.
Festivali pääsmed on müügil Piletilevi müügipunktides. Gilles Petersoni kontserdi piletite eelmüük algab 1. märtsil Piletilevis. Ekstrasooduspiletid on Piletilevis saadaval ainult 4. märtsini.
Vaata lisaks: www.juujaab.ee, www.facebook.com/juujaab, www.twitter.com/juujaab, www.instagram.com/juujaabfestival.
Lisainfo: Villu Veski,
Festivali Juu Jääb peakorraldaja
E-post: info@juujaab.ee

 

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.