Avaleht

Folgiklubis Astrid Böning-Nõlvak, Eike Vellend ja Tiit Leito

27.04.2011 - 18:00 - 23:30

Kohtumine Tiit Leito, Astrid Böning-Nõlvaku ja Eike Vellendiga. Õhtu teema: Hiiumaa.

Otseülekanne http://klubi.virufolk.ee/otse

Üritus Facebookis http://www.facebook.com/event.php?eid=190611767631608

Koduleht http://klubi.virufolk.ee

Folgiklubi FolgiKesKus uksed avatakse kolmapäeviti kell 18.00 Tallinnas, Tatari 6 Woodstocki all asuvas klubis Rockstar's.

Programm algab 19.00.

Sissepääs prii!

Astrid Böning-Nõlvak ja Eike Vellend on 2 head sõpra, kes armastavad muusikat. Koos on mängitud juba 4 aastat. Repertuaari kuuluvad omalooming, erinevate maade rahvamuusika ja vaimulik rahvamuusika. Lisaks muusikale meeldib Astridile ja Eikele väga reisida ja looduses matkata. Loomulikult ei puudu ka matkadelt kunagi muusika.:)

Tiit Leito on pikka aega olnud Hiiumaa laidude kaitseala juhataja. Hiljem töötanud keskkonnaeksperdina uute kaitsealade ettevalmistamisel. Samal ajal on loodusfotograafia ja kirjastamine tema elus käinud käsikäes. 1984. aastast alates on Tiit Leitol ilmunud 11 raamatut. Lisaks 40 väiketrükist, kümmekond kalendrit, fotonäitused, pildiprogrammid ja ekspositsioonid Eesti looduse kohta. Elab Hiiumaal.

Koostöös Astridiga on Tiit Leito kokku pannud kaks pildiprogrammi. Viimane neist, „Hiiumaa kaunis loodus“, ilmus eelmisel aastal. Lisaks jutuajamisele ja muusikale saab folgiklubiõhtu külastaja 27.aprillil ka „Hiiumaa kaunis loodus“ pildiprogrammi näha.