Avaleht

Eelteade: Looduse Omnibussi retked 31. juulil - 2. augustil

25.07.2015 - 08:00 - 31.07.2015 - 08:00

Looduse Omnibuss Tallinn, Tartu ja Pärnu
31. juulil - 2. augustil 2015

Järgmisel reedel, laupäeval ja pühapäeval korraldab Looduse Omnibuss ühe-, kahe- ja kolmepäevaseid retki mitmelt poolt Eestist Leigo Järvemuusikale ja Eesti Looduskaitse Seltsi kokkutulekule. Meie ööbimispaigaks on Tartumaa Tervisespordikeskuse kämpingud ja telkimisplatsid Elvas. Kavas on mitmeid huvitavaid ekskursioone, matkasid ja loenguid.

Reedel ootab meid Leigo Järvemuusika, Mart Sander Raimond Valgre muusikaga, Neeme Järvi Arvo Pärdi muusikaga ja orelikonsert järvel. Laupäeval külastame Tõravere Observatooriumi, Luke mõisaparki, matkame Vapramäe ja Elva loodusradadel. Kohtume huvitavate inimestega, õhtul Kait Tamra kontsert.

Pühapäevane ekskursioon viib meid Võrtsjärve muuseumi, sealt läbi Valguta ja Rõngu Hellenurme, kus tähistame Middendorffi 200. sünniaastapäeva. Edasi sõidame Otepääle ja Pühajärve äärde, seltsi kokkutulek lõpeb Väikese Leigoga, mis pühendatud Ernst Enno 140. sünniaastapäevale. Esinevad Anne Maasik, Heikki-Rein Veromann, Jaak Tuksam ja Andre Maaker, kes luuletused ja laulud üheks tervikuks seob.

Täpsem info selgub ja registreerimine Looduse Omnibussi retkedele algab uue nädala alguses.

Info tel. 5647 6297 (Jaan Riis) või info@looduseomnibuss.ee

Foto: (CC) Toivo Annus / Flickr / Wikipedia