Avaleht

Õhtune retk linnumees Peep Veedla pesapaika Mõedakal

04.06.2021 - 17:00

Reedel 04.juuni 2021

 
Lääne-Virumaal Vinni vallas Võlumäe-Linnamäe kaitseala serval Mõedaka küla Kala talus elab koos abikaasa Taimiga linnumees Peep Veedla. Sealsamas asub ka nende kirjastus Pesapaik, mille värskete väljaannete hulka kuuluvad ainulaadset informatsiooni sisaldav loodusraamat "Rahvuslinnud ja sümbollinnud Euroopas ja kaugemal" ning lastele mängu käigus linde tutvustav linnudoominote sari.
 
 Kauni looduse rüpes paikneva talu ümbrus kajab linnulaulust. Sumedal juuniõhtul laksutavad ööbikud, hüüab rukkirääk, siristavad ritsiklinnud, heliredelit tutvustab aed-roolind. Hõiskavad ka laulurästad, väänkael ja veel paljud põnevad linnud. 
 Saab osa raamatuesitlusest (võimalik osta soodsalt nii raamatut kui linnudoominosid), kohvilauast ning linnulaulust. Teeme kuni paarikilomeetrise matka kaunil reljeefsel maastikul.
 
 
 
Buss väljub Rahvusraamatukogu eest kell 17.00 tagasi Tallinnas kell 23.00.
Sõidu hind koos kohvilauaga täiskasvanutele, sealhulgas tudengitele ja pensionäridele 20 eurot, õpilastele 10 eurot. Lapsed, kes koolis ei käi tasuta.
Registreerimine retked@looduseomnibuss.ee. Info tel. 5647 6297, Jaan Riis. Kohtade arv piiratud, vajalik täpne nimeline registreerimine. 
 

Palume registreerida e-posti teel retked@looduseomnibuss.ee. Vajalik
täpne nimeline registreerimine. Info telefonil 5647 6297.

 

 

PALUME REGISTREERIDA  ENNAST JUHUL KUI OLETE OMA SÕIDUSOOVIS KINDEL!

 

Looduse Omnibussi ettevõtmisi toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

 

Jälgime nii bussisõidul kui ka retkel ohutusreegleid ja Terviseameti nõudeid ning soovitusi.

 

Teated

Arhiiv

Looduse Omnibussi teadete arhiiv.